שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

השכרת גנרטורים לכנס מחזור


גדעון

גדעון לוי

 
 

אחרי דילמות רבות החלטתם שאתם רוצים לקחת על עצמכם את הפקת כנס המחזור השנתי? התחלתם להזמין את כל האורחים וכעת אתם עומדים בפני משימות לוגיסטיות נוספות? אם כך, עכשיו זה הרגע לחשוב על המיקום הטוב ביותר שיש. האמת היא שלא מעט פעמים אנשים בוחרים לעשות כנסי מחזור בלובי של בית מלון או באולם אירועים, אך אם אתם רוצים להפיק אירוע שיהיה שונה, אחר ומקורי, אין ספק שהאפשרות של הטבע יכולה להיות מעניינת יותר. תוכלו לבחור לכם קרחת יער מקסימה או למצוא חוף יפה שניתן יהיה לארגן לקראת החגיגה ולשם להזמין את כל האורחים. מה שכן, ולמרות שתחסכו הרבה מאוד כסף אם תעשו את האירוע בטבע, כדאי יהיה לחשוב על כמה פרטים לוגיסטיים. לדוגמא: איך תביאו חשמל לאירוע שלכם בטבע? זה לא ממש משנה אם אתם עמלים היום על הפקת כנס המחזור של השכבה שלכם או שאתם מתכננים בכלל בר מצווה לילד. בכל מקרה הבחירה לחגוג בטבע נפלאה אך דורשת התארגנות מבחינת חשמל ולוגיסטיקה נוספת. לכן כדאי שתדעו: הפתרון המודרני, הנוח והמשתלם ביותר הוא לשכור גנרטורים, אז למה שלא תתחילו לברר מראש את כל הפרטים בנושא?

 

מה כוללים שירותי השכרת הגנרטורים?

 

בבואכם לבחון לעומק את הנושא של השכרת גנרטורים, כדאי יהיה לבדוק כמה פרטים חשובים, כמו לדוגמא: על מה בדיוק אתם משלמים? האם התשלום הוא רק על כך שבאירוע יהיה לכם גנרטור? או שאולי גם ההובלה כלולה במחיר? בנוסף, האם אתם בעצמכם תצטרכו לדעת ולהבין כיצד מתפעלים את הגנרטור? או שאולי אותה חברה שממנה תשכרו את השירות תוכל להגיע או לשלוח נציג שיהיה אחראי על העניין הזה בחגיגה? חשוב שתבינו: בכנס המחזור עצמו בוודאי תרצו להיות עסוקים רק בהנאה ולכן אין כל טעם להכביד על עצמכם עם כל מיני עניינים לוגיסטיים. במקום זה תוכלו לפנות אל חברה רצינית שתהיה אחראית על כל מה שקשור לתפעול הגנרטור, ואין ספק שזה יתרום להצלחת האירוע. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור בחברה שתוכל לעזור לכם להבין לאיזה גנרטור אתם זקוקים. האם אתם צריכים גנרטור כמה שיותר גדול? או שאולי משהו קטן יותר יספיק? האם צריך רק גנרטור אחד? או שאולי עדיף יהיה לשכור מספר גנרטורים, למקרה שאחד מהם לא יעבוד באירוע? אין כאן מקום לטעויות כי אם טרחתם ועשיתם הכול כדי שהאירוע יהיה מוצלח, חשוב לשים לב גם לנושא השכרת הגנרטורים.

 

הכנת התקציב לעניין

 

זה ברור שכל חברה שתוכל להשכיר לכם גנרטור תרצה לקבל על כך כסף, שכן החברה המקצועית מתחזקת את הגנרטורים ומובילה אותם למקום שבו תתקיים החגיגה. עם זאת, האם זה אומר שאתם צריכים לבחור את החברה שגובה מחירים יותר גבוהים לעומת הממוצע בשוק? והאם, במידה וכן תסכימו לשלם יותר, זה אומר שהגנרטור ייצר יותר חשמל או יעשה עבודה טובה יותר? התשובה היא לא. בנוסף, קחו בחשבון שאתם גם יכולים לשכור גנרטור מושתק שאומנם יעלה לכם לרוב יותר, אך מצד שני, הוא גם יהיה הרבה יותר נעים לשימוש. גנרטור שאינו מושתק עלול לעשות לא פעם רעש נוראי שיפגע בהנאה מהאירוע כולו ולכן עדיף לוותר על כך. גנרטור שאינו עושה רעש לא מספק פחות חשמל, אלא עושה את אותה עבודה בלי שאף אחד ירגיש. קחו בחשבון שצריך מקום שבו תוכלו להעמיד את הגנרטור ולכן יש טעם לבדוק את השטח מראש.השכרת גנרטורים

 

לפרטים נוספים כנסו לאתר


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה