שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

חשיבות מערכות כיבוי האש בעסק שלכם


aminfire

אמין הנדסת אש - מערכות כיבוי וגילוי אש. חברת אמין הנדסת אש בע"מ מתמחה בתכנון, ביצוע, שרות ואחזקות למערכות כיבוי אש וגילוי אש , מערכות לשחרור עשן ומתח נמוך. בקרו אותנו באתר שלנו: www.aminfire.com

 
 
אם אתה בעל עסק' חשוב שתדע כמה פרטים על מערכות כיבוי אש ואיך הן קשורות לעסק שלך. 
הקמת עסק היא דבר מאתגר, ואחזקתו השוטפת גם כן. גם בישראל, כמו בכל העולם, הקמת עסק היא עניין מורכב הרבה יותר מעבודה כשכיר, ותחום האחריות, האישית והחוקית-משפטית, מתרחב עשרות מונים. עמידה בתקנות וחוקים רבים לוקחת הרבה זמן ומשאבים מבעלי עסקים, וכל זה בכדי לקבל אישור להריץ את העסק שלהם ולהגשים את חלומם. 

אם יש תקן אחד שעומד מעל כולם זהו תקן הבטיחות, תקן האש אשר מכתיב את העשה ואל-תעשה בכל הנוגע לניטור והגנה מפני שריפות בעסק שלך. אי-עמידה באחד מהתקנים המוגדרים עפ"י החוק בתחום הזה יכולה לעלות לך לא רק הרבה כסף, אלא גם, במקרים חמורים, בחופש שלך.

לדאוג שהעסק שלי יעמוד בתקן?
 
כשאתה ניגש לפתוח עסק, ישנה רשימה ברורה של כל הדרישות מכל סוג עסק מוכר. הסטנדרטים מתייחסים לסוג העסק, גודלו, מה מתרחש בשטח העסק, איזה סוג של ציוד אתה משתמש וכיו"ב. 
באם מדובר בעסק קיים, מדי שנה או מעת לעת מגיע מפקח לבדוק כי אתה אכן עומד בדרישות. באי-עמידה בדרישות תינתן לרוב שהות מסוימת להשלים את החוסרים ברשימה. התמהמהות או אי עמידה בתקנים לאורך זמן תגרור ענישה מחמירה עד לסגירת העסק (אובדן הרישיון). במילים אחרות – מומלץ להעמיד את בטיחות האש בראש סדר העדיפויות שלכם, לא משנה במה אתם מתעסקים.
 
ביטוח ונזקים של אש
 
דבר אחד שאנו יודעים בבירור היום הוא ששום דבר לא בטוח. רוב בעלי העסקים דואגים לבטח את העסק שלהם עפ"י חוק, וחלקם מגדילים ראש עוד יותר, ובצדק. תקן האש עומד גם הוא ברשימת הדרישות של חברות הביטוח הרציניות. אם אין ברשותכם ציוד מקצועי לכיבוי אש, מטפים, טפטפות, ואפילו משאבות כיבוי אש במקרה הצורך, תתקשו למצוא חברת ביטוח, ובטח כזו שתכסה לכם נזקי שריפה. זכרו כי שריפות יכולות לפרוץ בקלות גם אם אינכם מתעסקים ישירות עם אש בעסק שלכם, מקצרים חשמליים וחוסר זהירות של אנשים, לדוגמא בדלי סיגריות שמושלכים ללא חשיבה-מוקדמת. לכן, עשו את הצעד הנכון ובחרו בחברה מקצועית ואמינה שתדאג לכסות את כל מנעד הסיכונים בציוד הנכון והטוב ביותר עבורכם, למען השקט הנפשי שלכם והבטיחות שלכם, של העובדים ושל הלקוחות בעסק שלכם.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה