שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

טיפים חשובים בעיצוב המטבח


אבי אוחיון
 
 

שלושת הצורות המקובלות בסידור מטבח

כשבאים לתכנן את סדר האביזרים במטבח יש שלוש אפשרויות בסיסיות לארגון המטבח.

האפשרות הראשונה היא בשורה ישרה – כאשר המטבח קטן יחסית, או שאין לו יותר מקיר אחד שאפשר להעמיד עליו ארונות ושיש (או כשהתקציב למטבח הוא קטן יחסית), הפתרון האופטימלי הוא להרכיב את הארונות והשיש על הקיר הרלוונטי, ולדאוג שההרכבה תתאים בדיוק לצורכי הדיירים. חשוב לתכנן נכון ומראש היכן יעמוד המקרר, איזה סוג של תנור יתאים למטבח (תנור אפייה משולב כיריים או תנור בילד אין). מומלץ להתייעץ עם המומחים של לבונה והמשפץ שידעו לספק את המידע העדכני של עלויות ואפשרויות בנושא זה.

האפשרות השנייה היא מטבח שהארונות והשיש שלו מורכבים בצורת L. כמובן שהעלות של האפשרות הזו גבוהה יותר, אולם גם השטח של השיש והארונות, שמאפשרים נוחות גדולה יותר, שטח אכסון גדול יותר ושטח עבודה רחב.

בחלל גדול יותר שמאפשר בניית מטבח שצורתו היא U, וזו האפשרות הרחבה ביותר, אפשר לחלק את המטבח לפינות – פינת בישול ואפייה לצד פינת חיתוך ושטיפה וכיוצא בזה.

היכן נמקם את כלי המטבח?

צורכי המטבח הם דבר שמשתנה ממטבח למטבח. ישנם מטבחים של הרבה אנשים, מטבחים למשפחות קטנות, וכן תלוי בסוג הבישולים.. המומחים של לבונה והמשפץ ישמעו מכם מה חשוב לכם שיהיה במטבח שלכם, עבור מי הוא מיועד, ויוכלו לתת לכם את חוות הדעת שלהם שנבנתה מניסיון רב שנצבר במשך שעות, ימים ושנים של עבודת שטח מקצועית.

שמים לב לגימור  במטבח

רמת הגימור של מטבח היא זו שתקבע את העמידות של המטבח שלכם בשנים הקרובות והרחוקות. החשוב ביותר – נעילה מוחלטת של אטימות השיש ומניעה של דליפה של מים בין השיש לארונות שעלולה לגרום להרס של המטבח כולו. הקפדה על הגימור תמנע עוגמת נפש מיותרת בהמשך והיא אחת מההבדלים הגדולים בין חברות מטבחים פחות מקצועיות ובין לבונה והמשפץ. הגימור במטבח שלכם חשוב לנו כפי שהוא חשוב לכם אם לא יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה