שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

כל הדרך בין epc ועד התקנת מערכת סולארית


אושר

קופירייטינג

 
 

מהי מערכת סולארית ולמה היא מועילה?

כל העולם מודע כיום לנזק הרב שגורמים תהליכים תעשייתיים רבים לכל תחומי העולם. למעשה, הפתרונות החדשים שמופיעים כיום בתחומי התעשייה השונים מאפשרים לצמצם בצורה משמעותית של הנזקים שגורמות מערכות האנרגיה העכשוויות. הפיתרון הריאלי והטוב ביותר, מהסיבה הפשוטה שהוא כבר קיים וכל מה שנדרש זה להפוך אותו לחלק בלתי נפרד מכל התעשיות זה מערכת סולארית. מערכת סולארית זוהי שיטה חדשנית לייצור אנרגיה בלי להשתמש בנפט, חומרי בעירה ואלמנטים מזהמים אחרים. בעזרת שימוש באנרגיה המופקת בעזרת מערכת סולארית ניתן לחסוך בהוצאות רבות. אך מערכת סולארית מלכתחילה דורשת השקעה גדולה לשם כיסוייה בעתיד.

היתרונות המובהקים של חשמל סולארי

מערכת סולארית נוצרה מלכתחילה לשם ייצור חשמל סולארי שאינו מזהם את הסביבה ובדיעבד עולה הרבה פחות מאשר אנרגיית חשמל רגילה. חשמל סולארי מאופיין בתוצרת מאוד פורייה לעומת זיהום מאוד מצומצם של הסביבה. המאפיינים האלה הופכים מערכת סולארית המייצרת חשמל סולארי לפיתרון הטוב ביותר עבור מפעלים וארגונים תעשייתיים ואף תאגידים מסחריים. למעשה, כבר היום ברור שתוך מספר שנים חשמל סולארי יהפוך למרכיב בלתי נפרד מהתנהלותו של העולם כולו. חשמל סולארי מחלחל לאט לאט לכל תחומי הייצור ומזיז כבר היום את תוצרת החשמל הקונבנציונאלית הצידה. עם זאת, לפני שמגיעים לשלב של הפקת חשמל סולארי בעזרת מערכת סולארית, יש לעבור שלב שנקרא epc.

התרומה של epc של חברת סולאר סאן לתהליך התקנת מערכת סולארית

שלב epc זהו קיצור של שילוב המילים האנגליות -  Engineering,  Procurementו-Construction. במילים אחרות, epc זהו שלב התכנון, ההכנה וההקמה של מערכת סולארית. כיום ניתן למצוא בארץ חברה אחת העוסקת בכל השלבים של epc – חברת סולאר סאן. החברה הוותיקה הזאת הבינה את היתרונות הענקיים של חשמל סולארי ממזמן ומאז פועלת להפיכתו לדרך ארץ עבור כל ישראל. הפעילות של החברה מתמקדת בהפיכת מערכת סולארית נגישה עבור כל אדם המחפשת דרכים להפקת אנרגיה נקייה ותרומה לאיכות הסביבה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה