שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

כל מה שרציתם לדעת על מדבקות למדפסת


Eli levy

אלי

 
 

 

כל מה שרציתם לדעת על מדבקות למדפסת 

קיימים סוגים שונים של מדבקות למדפסת ובהתאם לסוג המדפסת ולמטרות ההדפסה מותאמים סוגי המדבקות לסוגי המדפסות השונות בשוק.

מדבקות למדפסת לייזר או הזרקת דיו:

אלו הן מדבקות דפים, כאשר כל חבילה של מדבקות מכילה 200 דפים בגדול A4. מדבקות דפים איכותיות אלו יכולות להיות מסופקות ללקוח גם בגדלים אחרים ועם סוגי דבקים שונים (ניתנים או לא ניתנים להסרה)- בהתאם להזמנה ולדרישה שלו.

מדבקות למדפסת מסוג זה  מיועדות ברוב המקרים להדבקה על משטחים קשיחים וחלקים כגון PVC ,קירות של ביתנים, זכוכית ועוד. בטרם הדבקה יש לוודא כי המשטח נקי ויבש. יש להן ציפוי מיוחד שמאפשר קליטה מהירה של הדיו, התייבשות מהירה של הדיו ועמידות בפני חום. מדבקות למדפסת הזרקת דיו יכולות גם להיות שקופות- שוב לפי דרישת הלקוח.

מדבקות למדפסת טרמל טרנספר:

אלו מדבקות בגלילים. מדבקות אלו עשויות מחומרים שונים לפי דרישת הלקוח וצרכיו. על מדבקות למדפסת מסוג זה יש אפשרות להדפיס לוגו או כיתוב.מדבקות למדפסת מותאמות לסוג המדפסת של הלקוח והן יכולות להגיע בפורמטים שונים: מדבקות עם ברקוד, נומרטור- כאשר המלל והתמונות נקבעים ע"י הלקוח בהתאם לדרישתו. ניתן להזמין מדבקות למדפסת על נייר זוהר, על פוליאסטר, קרוון, PVC ועוד- שוב, כל לקוח, דרישתו וצרכיו.

באיזה פורמט מיוצרות מדבקות למדפסת?

מדבקות למדפסת הינן מדבקות בגלילים ומותאמות לכל סוגי המדפסות. ניתן להזמין מדבקות למדפסת לפי הזמנה אישית בהתאם לדרישות הלקוח ולצרכיו. קיימות מדבקות למדפסת שמגיעות עם מרווחים קבועים ומדויקים בין מדבקה למדבקה באופן כזה שתואם את המדפסת של הלקוח. כמו כן, יש לציין כי מדבקות למדפסת ניתן להזמין במגוון של חומרי גלם, שוב, לפי דרישה: נייר כרומו, PVC , נייר זרחני, נייר כסוף או מזהב, פוליפרופילן וכדומה. כמו מגוון חומרי הגלם, כך גם מגוון הצבעים עבור מדבקות למדפסת- בכל צבע שהלקוח בוחר.

למה משתמשים במדבקות למדפסת?

מדבקות למדפסת משמשות הן לשימוש מסחרי והן לשימוש פרטי. כך למשל, ניתן להשתמש בהן לצורך משלוח דואר / מעטפות, כאשר הכיתוב המופיע עליהן הוא שם הנמען וכתובתו. משלוח דואר שנמסר באופן כזה, גם מונע אי הבנות מיותרות בנוגע לכיתוב עצמו וחוסך עיכובים בשל אי קריאות, וגם משדר יוקרה, איכות ורצינות מצד בעל העסק.

מדבקות למדפסת משמשות גם למטרות זיהוי וקטלוג מוצרים- במקום לרשום בכתב יד, שלא תמיד קריא וברור, מייעלות מדבקות למדפסת את הקטלוג והזיהוי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה