שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

כלי עבודה חשמליים – בטיחות


איציק דר
 
 

כל בית צריך שיהיו בו כלי עבודה בסיסיים, גם אם הוא לא בית שכל שני וחמישי צריך לעשות בו איזה שהוא תיקון או שיפוץ. כלי העבודה הבסיסיים הללו כוללים פטישים, מברגים, ברגים, מסמרים ועוד, אך ישנם גם כלים כבשים יותר [תרתי משמע] שבחלקם הם כלי עבודה חשמליים. כלי עבודה חשמליים הם ברוב המקרים לא יותר ממקדחה ומברגה, אך אנו חייבים לדעת איך להפעיל אותם כך שהעבודה שאנו רוצים תתבצע על הצד הטוב ביותר וחשוב מכך שאנו נשאר בריאים ושלמים. הנה כמה כללים לעבודה עם כלי עבודה חשמליים, עבודה שתהיה בטוחה ואיכותית:

תקינות המכשיר

כלי עבודה חשמליים כמו כל מכשיר חשמלי טומנים בחובם את הסיכון להתחשמלות. סיכון זה יכול להימנע קודם כל אם נפעיל את המכשיר לפי ההוראות שהוא מגיע איתן אך חשוב מכך יש לוודא שהמכשיר תקין, שכל הכבלים שלו מוסתרים ואינם גלויים, שהיצרן של המכשיר הינו יצרן מוכר – כל מה שיכול להעיד על כלי עבודה חשמליים תקינים ובטיחותיים.

עבודה עם כפפות מגומי.

כלי עבודה חשמליים, בין אם הם כלי עבודה בוש או של כל חברה אחרת יכולים אם כן לגרום להתחשמלות ואחת הדרכים להפחית את הסיכון הזה היא ללבוש כפפות גומי או חומר אחר שאינו מוליך חשמל. גם הנעליים צריכות להיות מחומר שאינו מוליך חשמל וכך נפחית עוד יותר את הסיכון להתחשמלות שעלולה להיגרם מעבודה עם כלי עבודה חשמליים.

תו תקן

כל מכשיר שמיובא לארץ עובר בדירת תקינות והוא צריך גם להיות עם תג כזה. ולכן, כשאנו רוכשים כלי עבודה חשמליים ורוצים להיות רגועים שהם בטוחים לשימוש עלינו לוודא שיש עליהם את תו התקן המתאים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה