שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

כסאות אורח – תוספת אלגנטית למשרד


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

בחירת כסאות אורח למשרד איננה פשוטה, שכן קיימים סגנונות שונים של כסאות אורח למשרד. זכרו כאשר בוחרים כסאות אורח למשרד חשוב מאד לקחת בחשבון את עניין הנוחות והיציבות.

מאת Itay lereya ובאדיבות אופיס סטייל ריהוט משרדי

כסאות אורח למשרד הינם פריט עיצובי שתפקידו הוא להעניק נוחות מיריבת ללקוחות שמגיעים למשרד. במידה והאורחים הולכים לבלות זמן רב על הכסאות חשוב מאד שיהיו נוחים. מומלץ להימנע מכסאות שלא מספקים תמיכה מפסקת לגב למשל, כסאות שרפרף או כסאות פלסטיק. כאשר אין משענת לכסא לקוחות מעדיפים לעמוד ולא לשבת במקום בו הם יודעים שלא יחושו בנוח.

כסא אורח הינו פריט עיצובי המהווה תוספת אלגנטית למשרד. המון דוגמאות ניתן למצוא במגוון בלוגים של ריהוט משרדי למשל פה: ריהוט משרדי בלוג מקיף

 

 בחירת כסאות אורחים

כסאות אורחים מגיעים במגוון  דגמים ועיצובים המתאימים לשימושים שונים כמו פגישות עסקים ,בתי קפה,כיתות לימוד ועוד. כסאות אורחים נחשבים לפריט עיצובי שמתראים גם לחדרי ישיבות ולא רק לחדרי המתנה. מיקום של כסא אורח בחדר המתנה יצור אווירה מיוחדת במשרד. סידור כסאות אורחים יאפשרו לכם ליצור פינת המתנה נעימה. בעת בחירה של כסאות אורחים חשוב מאד לבחור כסאות אורחים קלים ונעימים. כך, יהיה ניתן להזיז את הכסאות ממקום למקום. כסאות אורחים נועדו לכדי להנעים את זמנם של האורחים, לכן חשוב מאד להשקיע בבחירת כסאות אורחים. 

 

כסא אורח – סגנון

כסא אורח צריך להתאים לסגנון של קהל היעד. כך למשל כסא אורח בצבעים נועזים אינו מתאים לשימוש במשרד. בעת בחירה של כסא אורח למשרד חשוב מאד לזהות את קהל היעד. קהל היעד הינו מרכיב מרכזי ברכישת כסא אורח למשרד.

בדרך כלל במשרד בוחרים כסא אורח לפי תנועת המבקרים. במשרדים רבים מומלץ להשתמש בכסא אורח קבוע וכך למנוע רעשים מיותרים בעת הסיבוב של הכסא כגון, גלגול, נדנוד וסיבוב. רעשים אלה  קיימים בכסאות המתנה אחריפם ועשויים להפריע ללקוחות המגיעים למשרד.

כסא אורח מגיעים במגוון עיצובים וצבעים. בחירת כסא אורח צריכה להיעשות לפי הצבעים התואמים את העיצוב הקיים. כך שלא יבצר מצב בו יש צבעים שונים במשרד ואין התאמה בין הצבעים.

בעת בחירת כסא אורח יש לקחת בחשבון את הסגנון של המשרד. אם מדובר במשרד בו יש צבעים עזים הרי, שיש צורך לבחור כסא אורח בצבעים תואמים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה