שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

כציד למצוא את בעל המקצוע הנכון בתל אביב? לדוגמא מנעולן


נדב מנור

נדב מנור.

מנעולן מוסמך ומורשה משטרת ישראל.

WWW.SUPER-LOCK.CO.IL

לייעוץ חינם התקשר/י 24/7

050-5558419

 
 

נתקלתם בבעיה ואתם מחפשים בעל מקצוע.

לפניכם מאמר בו תוכלו לקבל מספר נקודות להקל עליכם למצוא בעל מקצוע טוב ככל הניתן.

ניקח לדוגמא מנעולן ונמציא סיפור.

"אני עומד מחוץ לדירתי ותוך כדי הכנסת המפתח למנעול ונסיון לסובב אותו, נשבר המפתח בתוך המנעול. איני יכול להיכנס הביתה ואני חייב בעל מקצוע. או יותר נכון מנעולן בתל אביב.

אז תל אביב מלאה בבעלי מקצוע מצויינים הנותנים שירות באדיבות רבה ללקוחותיהם. מודעות יש לרב. על הדלת תלויים מגנטים, בתיבות הדאר יש פלירים (עוד עושים אותם?), מגנטים, אתרים על גבי רשת האינטרנט, רשתות חברתיות ועוד.

מה מבדיל בין מנעולן אחד לאחר כשאיני יודע עליהם דבר.

זוהי בדיוק הנקודה. עלינו למצוא את המנעולן עליו נוכל לקבל את מירב המידע שנוכל לקבל בטרם שוחחנו איתו בטלפון בכלל. אין ספק בכלל כי את מירב הפרטים אודות כל עסק, לרב, נוכל לקבל מהרבה מאוד מקורות על גבי רשת האינטרנט. אתר, דף פייסבוק או רשתות חברתיות אחרות, אתרים אחרים בהם מופיע המנעולן ועוד. 

עליך לדעת כי המנעולן אותו אתה עומד להזמין הוא המתאים ביותר לביצוע העבודה אותה אתה דורש ממנו.

לכל בעל מקצוע ומנעולן אינו חורג מהם, יש מספר נקודות עליהם אתה יכול לעמוד בכדי לברר בטרם הזמנת אותו אליך, אם הוא מתאים לך או לאו.

ואלה הם הנקודות:

איך נדע מהי מקצועיותו של המנעולן– הותק של כל בעל מקצוע עומד לפניו כמעין תעודה. הוכחה למקצועיותו. שימו לב כמה זמן עובד כבר המנעולן ואני לא מדבר על "הוקם בשנת 1910, כשבעל המקצוע הוא בן 25. ניתן להבין דברים אלה בין השורות. למשל המלצות לכל המלצה יש תאריך. אז ראו ממתי ההמלצה. דפי פורומים מתוארכים. אני מניח שהבנתם את הנקודה הזו. מעבר לכך עברו על ההמלצות. ניתן בקלות לראות המלצות מזוייפות. ניתן גם לשלוח הודעה לממליץ ולשאול אותו.                           אילו דברים נוכל לדלות מהמנעולן בשיחת הטלפון איתו – איש מקצוע מקצועי החי ונושם את מומחיותו, יודע לרב לאבחן את הבעיה תוך כדי שאלות שהוא שואל אותך, הלקוח, או בתמונות אותם אתה שולח לו המצביעות לו על הבעיה. במידה וניתן כמובן. בעל מקצוע איכותי יידע לכוון אותך לשאלות אותם הוא צריך בכדי להבין את הבעיה תוך זמן קצר. כשאובחנה הבעיה ניגש להערכת המחיר– לאחר שהמנעולן בתל אביב אבחן את הבעיה והבין את פתרונה האפשרי, הוא יהיה מסוגל להעניק לך מחיר עבור העבודה או לפחות טווח מחירים ממנו הוא לא יחרוג. עליך רק לקחת בחשבון כי המנעולן בתל אביב לו ראה את הבעיה בעיניו ולכן תמיד יכולה להיות טעות. מנעולן טוב גם יאמר לך את זה. בקש מהמנעולן מחיר עבור ביקור בהנחה ולא היית מרוצה מהאבחנה שלו במקום, במידה והיא שונה מהאבחנה בטלפון. כך תהיה מכוסה ולא יגבו ממך סתם כסף ללא גבול. במידה והאבחנה זהה לטלפון, הרי שכבר הכל סוכם ועל המנעולן לצאת לדרך. במידה והאבחנה שונה ואינך מרוצה ממנה, יש לך את האפשרות לתת לו את עלות השירות ולשחרר אותו. שמירת מספר הטלפון של המנעולן – במידה ויצאת מרוצה מהעבודה, זכור כי בעל מקצוע שהיית מרוצה ממנו שווה זהב. שמור את מספר הטלפון שלו והמלץ עליו לחברים. כך גם אתה תהיה שותף להשארת בעלי המקצוע האיכותיים בשוק.

 

לפרטים נוספים ולבעלי ידי זהב ולאלה הרוצים להרחיב את אופקיהם, כנסו לקישור מטה לקבלת מידע רב אודות מנעולנות

סופר לוק super-lock


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה