שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

מדריך בחירת גנרטורים


טלי גל
 
 

מתי צריך גנרטור

גנרטורים משמשים להפעלת מכשירים חשמליים באזורים בהם אין שקע חשמלי זמין. הגנרטורים משמשים להפקת אירועים בשטחים פתוחים מחוץ למבנה, הפעלת ציוד הגברה בהופעות מוזיקה, ציוד אלקטרוני לעבודה בשטח והפעלת ציוד פרטי במהלך חופשה. האפשרות לקבל מתח חשמלי מחוץ למבנים הופכת את העבודה בשטח והנופש לפשוטים יותר. אם בעבר לא ניתן היה להפעיל ציוד עבודה חשמלי בשטח או לספק תאורה בשטח בשעות החשכה היום כבר אפשר. חשוב לציין כי גנרטור משמש גם כגיבוי במקרים של נפילת מתחים והפסקות בזרם החשמל. בתי חולים, רשויות הביטחון ושאר גורמים שלא יכולים להרשות לעצמם לאבד את הזרם החשמלי אפילו לרגע אחד, מקפידים לרכוש גנרטורים ולגבות את פעולת המכשירים באמצעותו.

איך בוחרים גנרטור

גנרטורים בוחרים בהתאם לעצמת האנרגיה החשמלית שדרושה להפעלת הציוד החשמלי ומשך זמן הפעולה. בעלי המקצוע שכבר שוכרים ומפעילים גנרטורים במשך שנים רבות יודעים כיצד לתפעל אותם וכיצד לבחור את הציוד המתאים לכל עבודה. אנשים פרטיים שלא מחזיקים בניסיון בתחום יוכלו לבקש ייעוץ מקצועי מאנשי המכירות במקום. כל שיש לעשות הוא להסביר להם איזה ציוד יש להפעיל בשטח בכדי להתאים למטרה גנרטור שיוכל לבצע את המשימה. חמשת הפרמטרים הראשיים לבחירת הגנרטור המתאים הם : תפוקת העבודה, יציבות לטווח הארוך, משקל וניידות, צריכת דלק ורעש העבודה.

השכרת גנרטורים למסיבות

מסיבות בחיק הטבע ובשטחים פתוחים דורשות השכרת גנרטורים. ללא גנרטור לא ניתן יהיה להפעיל את ציוד ההגברה והמוזיקה ולספק לאורחים תאורה. הספקים שעוסקים בתחום מציעים מבחר גדול של דגמים להשכרה או למכירה. אדם פרטי שמארגן מסיבות לעתים רחוקות לא זקוק לגנרטור משלו, הוא יוכל להסתפק בשירותי השכרה.

גנרטורים לחופשה בחיק הטבע

בשנים האחרונות אפשר לראות משפחות שיוצאות לנופש על שפת הכנרת חמושות במקרר, תאורה חשמלית ואפילו מסך טלוויזיה. הם מצליחים להביא את כל פלאי הטכנולוגיה אל חוף הכנרת בעזרת גנרטורים. נופשים שיוצאים לחופשות בתדירות גבוה ועושים שימוש רב במכשירי חשמל מחוץ לבית יוכלו למצוא גנרטורים למכירה ברשתות השיווק ובלוחות מודעות יד שנייה ברשת האינטרנט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה