שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

מה זה אחזקת בניין משרדים


חברת בלייר

Blair - בלייר | שירותי ניהול, אחזקה ושיווק נכסים

חברת בלייר הינה חברת ניהול המספקת מגוון שירותים של ניהול ואחזקה, שירותי ניקיון, ייזום ושיפוצים ושייוק ומכירת נכסים. אנו עובדים עם מגוון רחב של עסקים, משרדים ציבוריים, ועדי בתים ולקוחות פרטיים. חברת בלייר פועלת תוך כדי מקצועיות, הבטחת זכויות העובדים, שקיפות מלאה, מחירים נוחים ועוד.

לפרטים נוספים:

077-5411256
http://blair-estate.co.il

 
 
בנייני המשרדים משמשים כיום חברות רבות, בין אם הן מחזיקות מפעלים גדולים, מספקות שירות טלפוני או בסך הכול מנהלות אתר אינטרנט גדול ומצליח. מצד אחד, אין באמת זיקה בין כל החברות שנמצאות באותו מבנה, אך ישנו צורך בטיפול שותף אחר המבנה בכדי שיישאר נעים עבור העובדים וכן גם הלקוחות שפוקדים אותו בכל יום מחדש. אם כן, כיצד דואגים לטיפוח בלתי מתפשר בבניין מבלי לטרוח יתר על המידה?
 
חברות אחזקה
 
הפתרון האולטימטיבי והנוח ביותר, קשור בחברות האחזקה החדשניות אשר מורידות את העול מכתפי האחראים על המשרדים. כעת, אין צורך שכל משרד ידאג לכך באופן פרטני או להתאגדות של כולם גם יחד, אלא כל שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה המציעה שירות כזה, לסגור על הסוגיות החשובות ביותר ולקבל מענה על כולם.
 
שירותים חיוניים
 
השירותים הבסיסיים והחשובים ביותר, אותם מומלץ להזמין כאשר פונים אל חברה המבצעת אחזקת בניין משרדים, קשורים בניקיון כמובן וכן גם הטיפוח של הגינה סביב המבנה. בהיבט הניקיון, יגיעו צוות שלם של מנקים כמה פעמים בשבוע או חודש, על פי החלטת מנהלי המשרדים והבניין, הצוות יוודא כי הלובי, חדרי המדרגות וכן גם המשרדים יהיו נקיים במהלך כל השנה. כמו כן, בכדי לשמור על ניקיון יסודי, החברה תוכל לשלוח על פי הזמנה גם מדבירים אחת לכמה חודשים, אשר ירחיקו גם מזיקים.
 
 גינת הבניין היא לעיתים חשובה לא פחות מהבניין עצמו, שכן היא הרושם הראשוני שלו, לעיתים אף משמשת כפינת ישיבה פופולארית בקרב העובדים והאורחים ולכן מומלץ להשקיע גם בדקורציה שלה. חברת האחזקות תוכל לדאוג לעיצוב ייחודי של הגינה וכן גם לטיפוח מתמשך הכולל גיזום, שתילת פרחים וסידור הגינה.
 
מגוון שדרוגים
 
הנהלה של בניין משרדים אשר מחפשת לקבל מענה כולל ואיכותי יותר עבור גורמים נוספים הקשורים במבנה, יכולה לפנות אל חברה המציעה שירותים נוספים. בין השירותים הנוספים אותם ניתן לקבל, קיימים שירותי אינסטלאציה, טיפול במעליות, ביטוח, שיפוץ, צביעה, גביית כספים ואף מוקד שירות 24/7 לכל מקרה. כך, בעלי המשרדים ממשיכים לתפקד כרגיל, בידיעה שהמבנה מתוחזק ומוכן לשימושם בכל עת.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה