שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
אנשים רבים נוסעים יום יום במעליות ולא חושבים על חשיבות קריטית בתחזוקת המעלית באופן שוטפת. הנה כמה סיבות למה תחזקת מעלית חשובה מאין כמוה.
המשך קריאה
מכונות אריזה במחיר משתלם, יכולות לסייע לכם רבות. מכונות האריזה, פועלות במפעלים שונים, בבתי אריזה לתוצרת חקלאית, ובמחסנים גדולים. הן מונעות מצב של צוואר בקבוק, וזה מאפשר להגיע לסחורות להגיע בזמן ליעדן הסופי.
המשך קריאה
ידוע שהשכרת משרד באזורים מרכזיים עשויים להיות משמעותיים להצלחה, לפני שמשכירים משרד חשוב לדעת את היתרונות הרבים בבחירת אזור מתאים.
המשך קריאה
זה קורה תמיד ברגע הלא מתאים, מצריך הזמנת שירות יקר ומשאיר אחריו ריח רע, אבל לבעיות ביוב יש גם השלכות נוספות וחמורות יותר, אם לא מטפלים בהם בזמן.
המשך קריאה
כשגרים בעיר עתיקה כמו יפו, יש יתרונות רבים ולצדם גם חסרונות כמו תשתיות ישנות ובעיות צנרת. מזל שיש פתרון מתקדם שמקל על הבעיה.
המשך קריאה
מידע על מערכות אל פסק ולמה הן משמשות
המשך קריאה
חדרי קירור ניידים העשויים ממכולה יכולים להוות אלטרנטיבה איכותית וזולה למבני קבע, אשר מצריכים תהליכי בנייה ממושכים ולא ניתנים להתאמה מבחינת נפח והיקף התכולה. מגמות השוק משתנות ללא הפסקה ולכן חשוב לבחור בפתרון קירור המסוגל לתת מענה מהיר למגמות המשתנות ולהיות גמיש לפרויקט ולעסק. 
המשך קריאה
אנו חיים בעידן בו הצרכנות גדלה מיום ליום. בעקבות הביקוש יש צורך בהגדלת התפוקה אצל המפעלים, ולכן מדי שנה אנו שומעים על הקמת סניף של מפעל חדש במקום כזה או אחר בארץ. בעקבות הגדלת התפוקה ישנו צורך בעבודה מהירה יותר, כלומר נוצר מצב שבו המצב לאירוע בטיחות מכל סוג שהוא יכול להיווצר ברמה גבוהה יותר ממה שהיה פעם. 
המשך קריאה
כמעט כל אחד מכיר את הסתימות ה'מרנינות' הפורצות מעת לעת במערכת הביוב. מדובר בתופעה  שמשום מה אינה פוסחת על אף אחד מאתנו ועל שום מערכת ביוב. אך אל דאגה. יש היום את האפשרות להזעיק את הביובית שתחלץ אותנו מהבעיה ותפתור את התקלה במהירות וביעילות.
המשך קריאה
אתם יוצאים אל החניה וניחוח עז של מי ביוב מציף אתכם... אתם מחפשים את מקור הריח ומהר מאוד מוצאים את הבור שעולה על גדותיו. המים עולים וגואים וכל החניה מוצפת בתכולה ה'ריחנית'. מה עושים? אוטמים את האף ובורחים? זה לא ממש יעזור... מזמינים ביובית שתבצע שאיבות ביוב. הבעיה תיפתר תוך שעה קלה בלבד.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 138 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה