שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

מהי הדפסת ספרים מודרנית


ubebig@gma
 
 

כיצד מגרים את סקרנות הקוראים

 

בדומה למוצרים אחרים גם ספרים מושכים את העין, לפי המראה החיצוני שלהם. כריכה צבעונית, ססגונית ומעניינת, פונטים גדולים המודפסים על נייר איכותי, מגרים את הסקרנות של הלקוחות. באופן אינסטינקטיבי העין, ואחריה היד, מתמקדות בכריכות הצבעוניות והבולטות ורק לאחר מכן עוברות לספרים בעלי כריכה סטנדרטית. גרפיקאים מבלים שעות מול תוכנות מחשב, ומנסים ליצור כריכות שילכדו את העין של הקוראים. בנוסף לכריכה, אדם מחליט לרכוש ספר שמעניין אותו, בהתאם לרמת ההדפסה של הספר.

 

מהי החשיבות של איכות הדפסת הספר

 

גם בעיצומו של עידן הספר האלקטרוני, אנשים עדיין אוהבים לקנות לקרוא מספרים מודפסים. ספרים נמכרים היום במחירים נמוכים, במיוחד בתקופות של מבצעים. אולי בגלל המחירים הנמוכים, המצביעים על ביקוש נמוך, החשיבות של הדפסת ספרים איכותית, גבוהה יותר. אנשים כבר אינם מוכנים לרכוש ספרים ברמת הדפסה נמוכה, שהכריכה מתקמטת וההדפסה של הספר עצמו, ירודה ומטושטשת. בחנויות ספרים אפשר היום לראות, ספרים מודפסים הנמכרים בסכומים מצחיקים, בעלי כריכה איכותית ורמת הדפסה גבוהה.

 

כיצד צריך להיראות ספר מודפס איכותי

 

חלף העידן של ספרים עם כריכות רכות, חסרות חן ודפים צהובים עם פונטים קטנטנים, שבקושי ניתן לקרוא את תוכן הספרים. סוכני ספרים ומחברים, אינם מוכנים להסתפק ברמת הדפסת ספרים נמוכה שאינה עונה על הציפיות והדרישות של ציבור הקוראים. במיוחד אנשים שרואים בקריאת ספרים תחביב אהוב, אינם מוכנים לרכוש ספר שהכריכה שלו מתקמטת בקלות, הדפים מקבלים "אוזניים" באופן מיידי כשלוקחים את הספר ביד, או שהדפים נראים כמו דפי עיתון של פעם.

 

מכונות הדפסה מודרניות לצד עבודה גרפית מעולה

 

השילוב בין מכונות הדפסה איכותיות ומתקדמות, לצד עבודת גרפיקה מעולה, מאפשר להדפיס ספרים שכיף לאחוז בהם, לא משנה מהו תוכנו של הספר. כריכת הספרים יכולה להיות צבעונית מאד, והיא לפעמים כוללת תבליטים תלת מימדים שמושכים את העין של ילדים, וגם של המבוגרים. אין ספק, שספר מושקע מבחינת גרפיקה והדפסה, מעורר את הסקרנות של הקוראים, ומוסיף ערך מוסף לספר. כאשר אתם מחפשים בית דפוס, מומלץ לבחור בבית דפוס בעל מוניטין שעוסק בתחום של הדפסת ספרים, חוברות הדפסה על חולצות וכו'.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה