שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

מכבסות – שירות לבגדים שלכם


טלי גל
 
 

לא לכולם יש בבית מכונת כביסה, אצל חלק זה מטעמים של חוסר מקום בדירה, אצל חלק מטעמים כלכליים (עלות המכונה וכמות החשמל שההפעלה דורשת) ואצל חלק זה פשוט עניין של זמן או עצלנות "למה לכבס אם ניתן לשלוח את הבגדים למכבסה".


בכל ערי גם הקטנה ביותר תוכלו למצוא לפחות מכבסה אחת שכזאת, בתל אביב לדוגמא תוכלו למצוא מכבסה אחת לפחות (בדרך כלל יותר) בכל רחוב ראשי.

ישנן מכבסות בשירות עצמי, מכבסות אלו מכילות כמה מכונות כביסה וכמה מייבשים, כאשר יש הוראות הפעלה על הקירות המסבירות כיצד לתפעל מכשירים אלו, עלות של הפעלת מכונה במכבסות כאלו היא בן 15-10 ₪ ועלות הייבוש היא בסביבות ה-5 ₪ לכ-10 דקות, בנוסף תוכלו למצוא במכבסות כאלו מכשיר לרכישת סבון כביסה (עלות של בן שקל ל-2 שקל לכוס) ובחלק מהמכבסות גם מכשיר לקניית מרכך כביסה אם כי ברוב המקומות אין את זה לכן מומלץ להביא מהבית.
 

בנוסף בשנים האחרונות חלק מהמקומות עלו על זה שאין כל כך מה לעשות במכבסות לכיבוס עצמי בזמן ההמתנה שיכולה להגיע לבין חצי שעה לשעה כולל ניקוי יבש וזה אם אין תור. לכן כמו מקומות המציעות בתי קפה בשילוב מכבסה, חנות ספרים והשכרת לפ טופים בשילוב המכבסה ועוד..
 

לעומתן ישנן מכבסות המעניקות את כל שירותי ניקוי כולל ניקוי וילונות ושטיחים. אתה מביא להם את הכביסה המלוכלכת ומקבל אותה חזרה נקייה, מריחה ומקופלת למשעי. לעיתים אתה אפילו לא צריך להגיע למכבסה אלא הכביסה נלקחת ממך וחוזרת אליך באמצעות שליח עד הבית. בדרך כלל העלות במכבסות כאלו תהיה תלויה במשקל הכביסה אותה אתה מוסר בדרך כלל זה יהיה משהו בסביבות ה-5 ₪ לכל קילו של כביסה.

בבואכם לכבס במכבסה, בעיקר המכבסה בשירות עצמי חשוב להפריד את הכביסה, יש הבדל בצורת כביסה של מגבות למשל הזקוקות להרתחה, לבין כביסת בגד צבעונים לבין כביסת לבנים (חשוב מאוד להפריד בין השניים האחרונים בכדי שהחולצה הלבנה החגיגית שלכם לא תצא ורודה). חשוב לשים לב להוראות ההפעלה, איך מכבסים כל סוג של כביסה, מתי ואיך שמים את סבון הכביסה או מרכך הכביסה ועוד...
 

יש לבדוק מחירים בדרך כלל מן הסתם עלות כיבוס במכבסה בשירות עצמי תהיה נמוכה יותר ממכבסה הנותנת את שירות הכיבוס, וגם בין מכבסה אחת למשניה ימצאו בדרך כלל הבדלי מחירים, ישנן מכבסות הגובות מחיר לפי קילו כביסה וישנן הגובות לפי מכונה (בסביבות ה-7 קילו כביסה).


אם החלטתם לכבס במכבסות בשירות עצמי מומלץ להביא איתכם איזה ספר בכדי שלא תשתעממו, כפי שהוזכר ההליך יכול להמשך כשעה ויותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה