שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

מכירת תכשיטים - מונולוג


אבי ביטון
 
 

בשיחות עם חנויות של מכירת תכשיטים נאמרים הדברים הבאים: קונים זהב, קונה זהב , מכירת זהב , מחיר גרם זהב , מכירת תכשיטים הם תחומים אשר קרובים לליבנו, הם תחומים הנושקים, חופפים, מתקשרים, מושפעים ומשפיעים על הפרנסה שלנו, הם התחומים אשר למענם אנו מתעוררים בבוקר, ועליהם אנו חושבים רגע לפני שאנו הולכים לישון. הם התחומים אשר מעסיקים אותנו, הם התחומים אשר מעניינים אותנו, הם התחומים אשר למענם ובשמם אנו משקיעים מחשבה, ולמענם אנו משקיעים מהטוב והשפע שלנו.

מכירת תכשיטים  - מכל הלב

אז אכן בתחום מכירת תכשיטים כייף שהלקוח נהנה ולשם כך בעלי חנויות מכירת תכשיטים עובדים מכל הלב. יותר מזה, לא אחת, בתחום של מכירת תכשיטים , מוזילים מחירים ויוצרים מצבים בהם הלקוח נמצא במקום הראשון והוא המרוויח העיקרי, וזאת כי יודעים שלקוח מרוצה שווה יותר מעסקה של אלף דולר, יודעים שלקוח מרוצה יביא עוד שני לקוחות, ואותם שני לקוחות, יביאו ארבעה לקוחות וכך הלאה. לעיתים לקוח מרוצה אחד שווה יותר מכל מחיר שבעולם. לקוח מרוצה נשאר לעד, לקוח מרוצה מביא עוד ועוד לקוחות.

מכירת תכשיטים  - נאמנות ללקוח

מכירת תכשיטים זה הוא עסק אשר חובה שיתקיימו בו אכפתיות, רגישות, אמינות, מקצוענות ונאמנות וכפי שהלקוח הינו נאמן כך החנות ל מכירת תכשיטים הינה נאמנה. כיצד זה בא לביטוי? אתם שואלים. הנה התשובה - האנשים בחנות ל מכירת תכשיטים אשר יודעים שיש לקוח המעוניין למכור לה תכשיטי זהב ויודעת שכרגע מחיר גרם זהב  נמצא בעלייה, יצרו קשר עם הלקוח ויאמרו לו שזהו הזמן למכירה, שכרגע הוא יקבל את המחיר המיטבי, המחיר הגבוה ביותר, על תכשיטי הזהב שלו. כך זוכים בלקוח נאמן למשך שנים רבות!

מכירת תכשיטים ממניעים טובים

אין אפס, ברגע שמדובר על מכירת תכשיטים מהלב, על מכירת תכשיטים מתוך רצון לעזור, לסייע, להושיט יד, להוביל, להמליץ, מתוך מקום מתחשב, מתוך מקום של חיוך, הבנה, הקשבה כל הדיאלוג בין הלקוח לעובדי ולעובדות חנות מכירת תכשיטים  הינו דיאלוג של אמון וחברות ארוכת שנים. בדיוק כפי שאוזכר בפסקה הקודמת- עדיף לחנות מכירת תכשיטים  לשלם יותר כסף ל קונה זהב  אשר מוכר לה תכשיטים מאשר לשלם לו פחות כסף ולהפסיד אותו כלקוח נאמן. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה