שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

מצנן – תכונות ויתרונות


goren assa
 
 

מצנן מהווה פתרון קירור חסכוני ויעיל, השימושי לתקופות שונות בשנה. מצננים הינם יעילים גם בשטחים פתוחים – לכן, ניתן להבחין בהם לעיתים קרובות בחצרות של מסעדות, בתיק קפה ואפילו גני אירועים.
 

קיימים סוגים שונים של מצננים, כאשר המשותף להם, טמון בעובדה שמחוברת אליהם מערכת מים המחוברת למשאבה פנימית, באמצעותה בעצם מתאפשרת פעולת הקירור – בכוחם של מצננים להוריד את הטמפרטורה בסדר גודל של בין 10 ל-12 מעלות.
מצננים מגיעים בגדלים ובסוגים שונים, כאשר ניתן אף למצוא מצננים המתיזים מים ומתאים לשטחים פתוחים.

היתרונות של מצנן אווירלמצנן יש יתרונות רבים הן כאמצעי קירור בכלל והן בהשוואה לאמצעי קירור אחרים ובראשם המזגן.
 

אחד היתרונות המרכזיים שלו, טמון בעובדה שניתן ליהנות מהשימוש בו, גם בשטחים פתוחים כמו בחצר או בגג – התנאי הוא שמדובר באזורים שהלחות בהם איננה גבוהה במיוחד כמו באזור הנגב (רמת הלחות אמורה להיות מתחת לחמישים אחוז).
 

יתרון נוסף נוגע לעלויות הכרוכות בשימוש בו – העלות ההתחלתית שלו היא נמוכה – בהשוואה למזגן, וגם צריכת החשמל שלו תהיה נמוכה יחסית.
 

יתרון נוסף של מצנן, הוא העובדה שמדובר באמצעי קירור בריא – בניגוד לאמצעי קירור אחרים, כמו מזגן, הוא מזרים אוויר ממקור חיצוני ולא ממחזר את האוויר הקיים בחדר – קיימים לדוגמא, מצנני אוויר מים, אשר פועלים באמצעות סירקולציה של מים ואוויר.
 

מצננים הינם ניידים והתקנתם מתבצעת בצורה פשוטה ומהירה – כך שמדובר ביתרון משמעותי, עבור מי שמחפש אחר פתרון קירור איכותי לאירועים אותם הוא מקיים בשטחים פתוחים.
 

מכיוון שאנחנו חיים בתקופה, בה המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה, הינה גבוהה במיוחד, חשוב לציין כי המצנן נחשב כאמצעי ידידותית לסביבה – בניגוד למזגן, הוא אינו עושה שימוש בגז.
 

בחירת החברה בכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים במצנן אוויר, חשוב מאוד לבחור בקפידה את החברה ממנה נרכוש או נשכיר את אותו מצנן אוויר, כאשר יש לוודא שמדובר בחברה מנוסה ואמינה המחזיקה ברשותה סוגים שונים של מצננים ובאפשרותה, לספק לנו ייעוץ ולהתאים בעבורנו את סוג המצנן שיענה בצורה הטובה ביותר על צרכינו ודרישותינו.

 

מאמר זה נכתב באדיבות חברת אוויר


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה