שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

משאבות ביוב ללא עיכוב


שקוף מדיה
 
 

משאבות ביוב לבית ולעסק

מערכת הביוב לוקחת חלק במגוון רחב של תהליכים המהווים חלק משגרת החיים של כולנו: בין אם המדובר הוא ברחצה, בהדחת מים באסלה או בשטיפת כלים. בתנאים האלה, ברור מדוע בעיות שונות במערכת הביוב, המביאות לכך שהיא שתפקודה נפגע בצורה משמעותית, מהוות צרה צרורה. אחד הפתרונות היעילים ביותר, עבור מגוון רחב של תרחישים, הוא ביצוע שאיבת ביוב, וזאת באמצעות משאבות ביוב ייעודיות.

כך משאבות הביוב נכנסות לתמונה

המטרה העיקרית של משאבות ביוב, וזו אשר מגדירה את המהות שלהן מעל הכול, היא לשאוב כמות עודפת של מים מהביוב, כמו גם פסולת מוצקה. שאיבה שכזו נועדה לספק מענה לתרחישים שונים של הצפת הביוב, אשר למרבה הצער נחשבים כיום לשכיחים בכל קנה מידה. על כל פנים, משאבות הביוב נועדו לבצע את השאיבה ביעילות מקסימלית, מה שאמור לאפשר חזרה לשגרה – כלומר, לתפקוד מלא של המערכת – תוך פרק זמן קצר במיוחד.

נקודה מרכזית אחרת היא ששדה המשחק של משאבות ביוב רחב בכל קנה מידה, וכולל בתוכו משאבות בכל גודל או קוטר אפשרי. המשמעות הישירה של כך היא שבכל מקרה ומקרה יש למצוא את המשאבה המאתימה ביותר לביצוע המשימה, פונקציה של מאפייני הצנרת או מערכת הביוב, כמו גם הציוד אשר נמצא בחזקתה של החברה המבצעת – לרוב חברה בתחום הביוב או האינסטלציה.

חשוב לזכור במידה שעבודת תיקון צנרת ביוב מתבצעת על ידי גורמים לא מקצועיים הדבר עלול להוביל לסתימות חוזרות במערכת הצנרת ולכן לא כדאי להתפשר ולחפש בהכרח את המחיר הכי זול, שכן ברוב המקרים בסופו של יום נמצא את עצמנו משלמים הרבה יותר.

הכירו את הביובית

לא ניתן לדבר של שאיבות ביוב מבלי להכניס לתמונה את אחד הכלים המרכזיים המשמש לצורך זה, והוא הביובית. ברמת ההגדרה, זוהי משאית הכוללת צינור רחב, המבצע את משימת השאיבה בפועל (מבחינה טכנית, באמצעות יניקת המים בתנאים של ואקום), כמו גם מיכל אגירה בעל קיבולת מרשימה. הביובית, לכן, יכולה לשאוב תכולה משמעותית של הביוב, כאשר לאחר מכן יש להעביר את התכולה למקומות המורשים לכך בישראל.

חשוב לשים לב שהביובית בהחלט יכולה לסייע גם כאשר נדרש ניקיון מאסיבי של מערכות הביוב, כפי שעלול להידרש כאשר המערכת סובלת מסתימה זו או אחרת. במקרה הזה, הניקיון נעשה באמצעות הפעלת לחץ מים גבוה על דפנות הצינורות, מה שמאפשר להסיר מהם כל סוג של לכלוך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה