שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

נעלי עבודה מודרניות


טלי גל
 
 

נעליים עם כיסוי פח

נעלי העבודה הראשונות שהומצאו היו נעליים מכוסות פח קשיח להגנה על כפות הרגליים. קשה היה להתנועע בחופשיות עם הנעל, אך כאשר החלופה היא פציעות חמורות מעדיפים העובדים לסבול את אי הנוחות הזמנית. כיום אין כמובן כל צורך לנעול נעליים מסורבלות. השוק מציע מבחר גדול של נעלי עבודה עמידות בפני טמפרטורות קיצוניות וחפצים חדים, מבלי לגרוע מנוחות הנעילה. הנעליים המודרניות משלבות הגנה מפני מפגעים חיצוניים ותמיכה אורתופדית מלאה לעמוד השדרה. עובדים שמבלים שעות ארוכות בכל יום בעמידה מבינים את החשיבות הרבה שטמונה בנעל. את ההבדלים בין נעלי עבודה נוחות ונעליים רגילות אפשר יהיה להרגיש במהרה.

נעלי הבטיחות הראשונות

בעבר לא היה כל הבדל בין נעלי עבודה ונעלי בטיחות. המשווקים הציעו סוג אחד בלבד של נעליים בעבור כל סביבות העבודה. נעלי העבודה הראשונות היו נעליים שחורות וכבדות עם כיפת פלדה שהוצבה הנעל. הפלדה הכבדה סיפקה לכף הרגל הגנה, אך הפגיעה בכושר התנועה והמאמץ הרב שנדרש בכל צעד הפך את הנעליים לבלתי שימושיות בעבור ענפים רבים. בהתאם לתגובות העובדים, הבינו המשווקים בשוק כי יש צורך במספר סוגים של נעלי בטיחות ועבודה. צוותים מקצועיים של מעצבים ומהנדסים החלו שוקדים על המשימה ומתכננים נעליים ואמצעי מיגון מתאימים לכל תחום.

מראה מקצועי יותר

בגדי עבודה מעוצבים וממותגים מחזקים את תחושת הביטחון והשייכות של העובדים. עובדים שלובשים בגדי עבודה מסודרים גורמים למקום להראות מקצועי יותר, אחיד ומכובד. בגדי העבודה משקפים את התדמית של החברה ומהווים חלק בלתי נפרד מתהליך המיתוג. כל עובד שלובש את הבגדים מחוץ למקום העבודה מייצג את החברה ומזוהה כשייך אליה. פרט למראה מקצועי ואפנתי חשוב לבחור את הבגדים גם בהתאם לתנאי העבודה ותנאי מזג האוויר. מכנסיים ארוכים יוכלו לשמש את העובדים בכל חודשי השנה, את החולצות הארוכות והחמות של עונת החורף יש להחליף לקראת עונת הקיץ בחולצות קצרות וקלילות.

נעליים אורתופדיות

עובדים בבתי חולים, מסעדות וחנויות זקוקים גם כן לנעלי עבודה מתאימות. סביבת העבודה שלהם אינה מסוכנת, אך העמידה הממושכת דווקא כן. נעליים אורתופדיות חיוניות בעבור אחיות בית חולים שמתרוצצות במהלך המשמרת בבית החולים ללא הרף, מורים שמבלים שעות ארוכות בעמידה ובעלי מקצוע נוספים. על אף השאיפה להחליף נעליים בהתאם לצו האפנה ממליצים הרופאים על שימוש בנעליים בריאות ונוחות במהלך העבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה