שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ספריי צבע שינה את חיי הצבעים


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

צביעה היא הדרך המוכרת ביותר בעולם לשינויים. השינויים יכולים לבוא לידי ביטוי על ידי הארה או החשכה של אזור מסוים, צבע יכול להשפיע על מצבי רוח לרומם אותם או לגרום לדכדוך. צבע הוא למעשה הדרך בה אנו מושכים או דוחים תשומת לב. כאשר יצא לאוויר העולם צבע במיכל לחץ והכוונה היא לספריי צבע השתנו פני הדברים לגמרי, הקלות והנוחות של שימוש בספריי צבע הביאו מצב חדש שבו כמעט כל אחד יכול ליישם את פעולת הצביעה כמעט כמו מקצוען. התרסיס מתפרס בצורה אחידה ומקטין את הסיכוי לנזילות, אמנם עדיין יש צורך בידע בסיסי לשימוש בספריי צבע אך בסיכומו של דבר החיים הפכו קלים יותר.

 

ספריי צבע הביא לחיסכון בהוצאות

ספריי צבע הביא לחיסכון גדול בהוצאות השוטפות של צבעים ופחחי צבע בפרט. אם באופן שוטף יש צורך לרכוש מיכל צבע שלם ולהשתמש בו הרי שאם הצבע במיכל הוא בגוון ייחודי הסיכוי להשתמש בו שוב הוא נמוך, אז בזכות מיכלים של ספריי צבע ניתן להשתמש בכמות הרצויה ולחסוך את ההפסד של פח צבע גדול, אולי בעלות הבסיסית זה נראה יותר יקר אך אם לדוגמה אנו  צריכים לצבוע אזור קטן אין טעם לרכוש פח צבע שלם ממש כמו שלא נרכוש פרה עבור כוס חלב.

 

שימושים עיקריים בספריי צבע

מאז שנכנס ספריי צבע לתודעה השימוש בו הפך להיות גבוה מאוד, החל מציורי רחוב (גרפיטי) ועד לשימוש בהתזת צבע בתעשייה לדוגמה צביעת כבישים, מבנים ושאר פריטים אחד השימושים הוא בענף הפחחות לרכב שבו משתמשים בספריי צבע לתיקונים בעלי שטח צביעה קטן יחסית.מכיוון שישנם המון סוגי גוונים ותת גוונים לרכבים החליטו שכל גוון וצבע יסומן על ידי קוד ייחודי ובלעדי, קוד זה נקרא RAL הצבעים לפי RAL הם בין לאומיים. ניתן להזמין צבע או גוון מדויק במיכל ספריי צבע לפי טבלת הגוונים. עולם הצבעים והפחחים בהחלט הפך להיות קל ונוח יותר בזכות מיכלי הצבע הנגישים לכול. מעבר לצבע בתרסיס ישנם עוד מגוון מוצרים וחומרים לענף הפחחות שמגיעים במיכלי התזה כדוגמת הצבע, חומרים כגון לכה, חומרי איטום, חומרי קישור בין צבעים ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה