שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

עבודות עפר ותשתית


שיווק נכון
 
 

עבודות עפר ותשתית הוא מושג המגדיר סוגי עבודות שקשורות לביצוע פעולות ועבודות של פיתוח, סלילה, פינוי, חפירות, הזזה, הריסה, הכנות לבניה עתידית ועוד בקרקע עבור בניין, תשתיות וכבישים, ביוב ותעלות ניקוז, חשמל ואינסטלציה. עבודות אלו מתבצעות בעזרת ציוד מכני הנדסי (צמ"ה) כמו משאיות עפר, מחפרון (בובקט), באגר, דחפורים, שופלים, מגרדות, מחפרים ועוד ציוד המתאים לביצוע משימות במקומות עם גישה מוגבלת או שיש גישה קשה בגלל צפיפות. מטלה מבוצעת טוב, במדויק בלי תקלות ולפי ההוראות כאשר מלבד הניסיון של המבצע גם הכלים מתוחזקים ומטופלים.

 

להלן כמה דוגמאות לסוגי חפירות ועבודות עפר ותשתית:

1. חפירת מנהרות - מבוצע לצורך בניית מנהרות שונות מתחת לתשתיות וכבישים. חפירות אלו מתאפיינות ברמה גבוהה של מקצועיות ומורכבות.

2. קידוחים - קידוחים מיוחדים בקרקע עבור צרכים הנדסיים או תשתיתיים שונים.

3. חפירת תעלות לתשתיות - כאשר מעוניינים לבנות כביש או מדרכה חדשה או לשפץ ולשדרג תשתיות צריך לחפור תעלות תשתית ייעודית כי שם יונחו צינורות מים וביוב, כבלי תקשורת וחשמל למשל.

4. פינוי והנמכת אתר בנייה - חפירה בקרקע ופינויה בשביל ניקוי שטח ואזור תחילת הבנייה.

5. כלונסאות - לפני תחילת בנייה של מבנים שונים כמו בתים פרטיים, מגדלי מגורים גבוהים, מרכזים מסחריים ובתי חרושת. מדובר על חפירה אנכית כלפי מטה לעומק הקרקע וקיבוע יסודות על ידי הנחת עמודי ברזל בתוך הבורות ומילוי בטון, שיחזיקו את המבנים העתידיים.

 

קבלני עפר לא רק מבצעים את העבודות עפר תשתית אלא גם משנעים ומפנים את האדמה או הפסולת בנייה. למשל אם קבלן עפר הרס מבנה ישן אז הוא גם מפנה את ההריסות. באופן כללי קבלני עפר נדרשים לניסיון וידע מקצועי חזק בנושאי הנדסה גיאו טכנית. לדוגמה נדרש להעריך בדיוק רב כמה שאפשר את כמות העפר היוצאת יחסית למקום הפנוי שיש אליו היא באה.

 

עבודות עפר ותשתית מתקיימות בהרבה תחומים ומקצועיות וניסיון הם בעלי משקל רב להצחלת העבודה הנדרשת.

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם יוסי נשיא קבלן עבודות עפר מקצועי ואמין.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה