שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

עומדים בפני תכנון בית? חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

תכנון בית, הוא אירוע מרגש עבור רבים. אם אתם עומדים בפני בניית הדירה המושלמת כדאי שיהיה בידכם את כל המידע הדרוש על אנשי המקצוע שמעורבים בבניית הדירה שלכם. הרי תכנון דירת חלומות זה דבר שלוקח זמן רב. בהתחלה מדובר בחלום שאחר כך בסיוע של אנשים קורם עור וגידים. לכן, כדאי שיהיה בידכם את כל המידע הדרוש על אנשי המקצוע שילוו אתכם לאורך זמן רב. האדריכל אחראי על תכנון המבנה תוך התייעצות עם הלקוחות,אחר כך קונסטרוקטור תפקידו לבדוק את יציבות המבנה ובנוסף עליו לדאוג להוציא לפועל את תוכניות הבנייה. קונסטרוקטור, הוא איש בעל הבנה בתחום הבנייה במידה ואתם זקוקים לעזרה באפשרותכם לפנות אליו לאחר מכן מהנדס בניין יאשר את התוכניות. בחירה של קונסטרוקטור איננה דבר פשוט. בחיים אנחנו נאלצים לקבל החלטות חלקן חשובות חלקן פחות. אולם, בחירת קונסטרוקטור היא אחת הבחירות החשובות שנעשה במהלך חיינו. שכן ברצוננו להיכנס לדירת החלומות ולהתגורר בה זמן ממושך לכ, עלינו לוודא שלא קיימים פגמים וכי הליך הבנייה התנהל כמו שצריך. בעת בחירה של קונסטרוקטור חשוב לוודא כי הוא מכיר את הבניין בצורה הטובה ביותר תארו לכם מקרה בו אתם נמצאים בבית אתם משוכנעים כי אתם יודעים היכן נמצא כל דבר בבית אולם, מסתבר כי ההפך הוא הנכון מדובר בסיטואציה לא נעימה שכן השקעתם זמן וכסף בתכנון דירת החלומות שלכם. 

     בחירת קונסטרוקטור –דגשים חשובים

בקשו קורות חיים מבעל המקצוע –בעת הזמנה של קונסטרוקטור חובה לבקש ממנו קורות חיים. על ידי הצגה של קורות חיים תדעו כי מדובר בבעל מקצוע שרכש השכלה בתחום ולא בנוכל. לא חסרים סיפורים על נוכלים שהתחזו למהנדסי קונסטרוקציה וגרמו נזק רב למבנה וכן עוגמת נפש ללקוחות. הרי, לא הייתם רוצים שבעל המקצוע יהיה חסר ניסיון במקרה זה אין מקום לטעויות.

 

עלות-וודאי עניין החיסכון נלקח בחשבון אולם כאשר מדובר בבניית בית אין מקום לטעויות. מחיר זול צריך לעורר בכם חשד. במקרה הזה אין שום אפשרות לחסכון, עליכם לבחור בעל מקצוע איכותי. פעמים רבות אנחנו מדמיינים בראש תמונה מושלמת, ההחלטה לשנות את החיים ולתכנן את דירת החלומות איננה החלטה פשוטה. במידה והחלטתם לשנות את חייכם אתם זקוקים לאיש מקצוע בעל ניסיון.  

 

   

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה