שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

על מנעולנים במרכז ועבודת מנעולן ברמת גן


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

בעבור אלו הקיים בהם חוש טכני מפותח קורס מנעולנות מהווה אפשרות של ממש. קורס זה אינו דורש ידע או ניסיון כלשהו על מנת להתקבל. הדרישה היחידה וחשובה היא כמובן בתעודת יושר שיש להוציא ממשטרת ישראל זאת בשל תפקיד רגיש זה. התעודה בעצם מהווה אסמכתא להיותכם מועמדים הנחשבים כישרים ואמינים ומהווה היא ערובה לכך שאת הידע אותו תרכשו בקורס ישמש אתכם רק במסגרת העבודה ולא במישור הפלילי.

קורס מנעולן הינו קצר ולרוב קיים סביב 100 שעות לימוד אקדמיות. מסגרות רבות מאפשרות עבור תלמידי הקורס לבנות לעצמם מערכת שעות נוחה כזו הפרוסה למשך זמן קצר או ארוך , בשעות הבוקר והערב וכו'. היכולת של מסגרות אלו להיות גמישות מבחינת משך הקורס ושעות הלימוד מהוות עבור רבים יתרון רב ויכולות הן להשפיע על ההחלטה באיזו מסגרת לימודית לבחור.

בקורס מנעולנים נחשפים התלמידים למגוון נושאים רחב הכולל בין היתר: שכפול מפתחות, ייצור מפתחות, שחזור מפתחות, פריצת מנעולים, פריצת כלי רכב, פריצת כספות ועוד. בין היתר, קיימים בקורס לימודים מעשיים רבים בו קיים מעבר מין התיאוריה לתוך תרגול של ממש. אלו כמובן מהווים נדבך חשוב בקורס זה בו הבוגרים חוו כבר בקורס עצמו פעילות של ממש.

אלו הצולחים את קורס המנעולנות הכוללים בין היתר מבחנים תיאורטיים ומעשיים זוכים כמובן לתעודת טכנאי של שירותי מנעולנות ופריצה. תעודה זו מקנה כמובן את האסמכתא על היותם של בוגרי הקורס כמוסמכים בתחום רחב זה.

אלו המסיימים את קורס המנעולנות יכולים למצוא עבודה כמובן במסגרות רבות העוסקות בשירותי חילוץ ופריצה, דוגמת יונתן מנעולים, בעבור בתים פרטיים, בתי מלון, מבנים ציבוריים, תעשיות ועוד.

הדרישה למנעולנים אינה ייחודית לישראל וכמובן קיימת האפשרות בעבור רבים למצוא עבודה בחו"ל. בעבור מסיימים רבים קוסמת אף האפשרות בהמשך הדרך להיות מנעולנים באופן עצמאי זאת לאחר שצברו ניסיון רב ומרגישים הם מספיק בטוחים להעניק שירותים אלו לבד כעסק עצמאי.

חלק מהמקצוע כמובן דורש זמינות של 24 שעות ביממה כשלא פעם נדרש ממנעולן להגיע בשעות ליל מאוחרות. בעבור אותו מנעולן ברמת גן יש וחשוב שהוא יבין שזמינותו הרבה תהה בכל שעות היממה כדרך בטוחה להצלחה והגעה לכמות נרחבת של לקוחות. 

 

מאמר זה נכתב על ידי גוגל אקספרטס - קידום אתרים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה