שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

על סוגי שרות של מנעולן


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

כניסה לדירה חדשה

המעבר לדירה חדשה טומן בחובו הכנות ועבודה רבה. אנו מוצאים עצמנו בטווח זמן קצר עוסקים במקביל עם לא מעט גורמים אחרים הקשורים לבית, בין אם מדובר במיזוג אוויר, מערכת החשמל, ריצוף ועוד. העבודות הרבות סביב הדירה החדשה מביאות לחלל תעבורה רבה של אנשים ויש ותהיה להם גישה למפתחות הבית בעודו נבנה. בשל כך, מומלץ כיום על החלפה גורפת של כל המנעולים בבית, זאת על מנת לצמצם את הסיכון שמפתח המנעול הקיים עד כה שוכפל וייעשה בו שימוש עתידי. בהחלט מדובר בעוד סידור שדורש זמן וכסף אך הוא חשוב מאין כמוהו וניתן כמובן לעשותו בשלב הסופי של הכנת הדירה ולקראת כניסה שלנו אליה.

מעבר דירה

מעבר לדירה חדשה מביא אותנו למקום חדש שפחות מוכר לנו. הגעה שלנו לדירה חדשה בעצם מחליפה שם את הדייר הקודם שלגביו אין אנו יכולים להיות בטוחים במאת האחוזים שכל המנעולים של הדירה נמסרו. בין היתר יש ועם הזמן שוכפלו המפתחות בלא ידיעת הדייר הקודם. גם כאן יש וכדאי בהזמנה של החלפת מנעולים זאת למען ביטחוננו והשקט הנפשי שלנו.

ניסיון פריצה

קיימים מקרים רבים שביצוע אקט פלילי אינו מגיע לסיומו מכל מיני סיבות. למזלנו קיימים מקרים רבים בהם נעשו ניסיונות פריצה שלא הושלמו ובהם היה נזק מזערי. לרוב, במקרים של ניסיונות פריצה רבים כשל הפורץ בפתיחת המנעול. ניסיונות בפתיחת המנעול בדרכים אחרות, לעיתים אלימות, הביאו להרס המנעול והמנגנון. ניסיון פריצה שלא עלה יפה מבחינת הפורץ הינו עבורנו סיבה מספקת בהחלפה גורפת של המנעולים כולם כמובן שעבודה זאת חייבת להתבצע על ידי מנעולן. זאת בעבור הסיכוי לחזרה של הפורץ למקום להמשיך את ניסיון הפריצה מהמקום בו הפסיק בפעם הקודמת.

איבוד או גניבה של צרור מפתחות

באם קיימת סיבה להחלפת מנעולים ללא ספק או מחשבה שנייה זה במקרה זה. איבוד של מפתחות או גניבה שלהם יכולה להביא בעצם לפריצה עתידית. גם במקרים בהם אנו בטוחים שמדובר באיבוד של מפתח ואין הוא נגנב יש וחובה להחליט בהחלפת מנעולים. במקרים ברורים של גניבה יש להעריך שבאופן מיידי יהיה ניסיון לפרוץ במקרים בהם לא תהיו בבית או בשעת לילה מאוחרת.

 

בלאי

כמו בלא מעט מנגנונים אחרים קיים עם הזמן בלאי שפשוט דורש מאיתנו חידוש והחלפה. בלאי של מנעולים יש וקורה מתנאי לחות, קור וחום ומביא לכך שהנעילה אינה חלקה ולפעמים נתקעת. סיבה מספיק טובה להחלפת מנעולים מסודרת כמובן מומלץ ביותר לבצע את החלפת המנעולים על ידי מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל.

 

מאמר זה נכתב על ידי גוגל אקספרטס - קידום אתרים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה