שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

על עבודת מנעולן בראשון לציון ובסביבה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

נדבך נוסף שבא לידי ביטוי בשירות אותו מעניק מנעולן הוא בחשיבה יחד עם הלקוחות על האפשרויות הניתנות באבטחת הבית הן כמובן דרך נעילה מתקדמת, אופן התנהלות ועוד ואף בדרכים נוספות מעבר הניתנות על ידי אנשי מקצוע אחרים בתחום. מנעולנים רבים מסייעים ומציעים דרכים נוספות אשר יכולות להפחית את הסיכוי בפריצה. אלמנט נוסף שמוצע ובו יש שימוש כיום הוא על ידי התקנת מצלמות.

התקנה של מצלמות בחלל באה להעניק כמובן הפחתה בסיכוי של פריצה, רצוי שמצלמות יותקנו על ידי מנעולן מקצועי ומיומן. השאיפה היא שעצם התקנת מצלמות הגלויות לעין תביא ליצירת הרתעה. בעבור פורצים רבים קיום של מצלמות המתעדות את המעשה הפלילי עלולות להביא להימנעות מראש בפריצה לבית ואף להירתע בתחילת המעשה עצמו כשייתקלו באותה מצלמה אשר עוקבת אחריהם. במקרים בהם כן התקיימה פריצה על אף המצלמות יש והתיעוד עצמו יעזור בתהליך של פיצוח המקרה, למידה מהטעויות ולעזור ולסייע בתהליך שיכול להיות מייגע מול חברות הביטוח.

שוק מצלמות האבטחה מציע מגוון רחב של אפשרויות. חלק מאפשרויות אלו רלוונטיות כמובן לחללים מסוימים ויש אחרים שמיותרים. הבחירה בסוג וביכולת המצלמה נשענת כמובן גם על ההיבט הכלכלי. מצד אחד נרצה במצלמה שתהה יכולה לשמש אותנו בעת מקרה של פריצה ומצד שני לא נרצה בהשקעה כספית מוגזמת עבור אבטחה נוספת זו.

למצלמות אבטחה ישנן מספר תכונות. אלו מייחדות אותן אחת מהשנייה אודות יכולתן וכמובן לגבי המחיר.

-        מצלמת אינפרא אדום: מצלמה זו באה לתת מענה לראייה בחושך. למצלמה יכולת להעניק תמונה ברורה לנעשה במקומות חשוכים וזאת על ידי נורות LED. מצלמות אלו מאפשרות בעצם מעטפת של אבטחת הבית במשך כל שעות היממה. מצלמת אינפרא אדום נחשבת ליקרה יותר ב-10%-30% מצלמת אבטחה רגילה.

-        מצלמת אנטי ונדל: זו מצלמה ממוגנת עשויה מברזל לרוב שגם לה אפשרות בהתקנת מערכת לראיית לילה. מצלמות אלו מכוונות להתקנה בשטח החיצוני של מבנה ובו אין אפשרות לגג או מחסה אשר יגן עליה מפני גשם ושאר מפגעים פיזיים אחרים. מצלמת אנטי ונדל תעלה יותר ב-20%-40% ממצלמת אבטחה רגילה.

-        מצלמות נסתרות: מדובר במצלמות קטנות מהרגיל המגיעות במספר צורות ואף "מחופשות" לגלאי עשן וקופסאות חשמל. בשל גודלן ניתן להתקין מצלמות אלו בכל רהיט בבית וליצור תחושה עבור פורצים שאין בכלל קיום פיזי של מצלמה. בעבור אלו החושבים על מצלמות אלו יש לשקול כמובן את עניין ההרתעה. חוסר קיום של מצלמות הנראה לעין "מזמין" יותר לפריצה. 

 

מאמר זה נכתב על ידי גוגל אקספרטס - קידום אתרים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה