שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

על עבודת מנעולן והכשרת מנעולנים


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

היכולת וההכרה של כל אדם בהיותו כפורץ מנעולים יכולה להוות תמריץ עבור אלו לכדי מעשים פליליים. עצם היכולת לפצח כמעט כל מנעול מעניקה בעצם גישה רחבה בעבור מקורות רבים. אלו השווים כסף רב, מידע חשוב, יכולות ביצוע ועוד. בעבור אלו העוסקים תדיר בפעילות פלילית ולהם הידע בפיצוח מנעולים יש ומהווים הם גורם מסכן עד מאוד שיש לתת עליו את הדעת במסגרות הרבות של אכיפת החוק. מולם עומדים כמובן מנעולנים מוסמכים המשתמשים בידע וביכולות שלהם במלחמה כנגד פריצת מנעולים לא חוקית. בעבור יונתן מנעולים אלמנט זה מהווה נדבך חשוב בחברה בכך שבעבודתה תורמת היא בצורה ישירה ועקיפה למאבק בפריצות, המהווה כיום תחום פלילי נרחב בישראל.

במסגרת קורסים מקצועיים המכשירים מנעולנים וכמובן בהמשך בהגעתם לחברות העוסקות במנעולים ובין אם בחרו לעבוד כמנעולנים עצמאיים, יש כמובן נגיעה והתייחסות רבה לאתיקה של מקצוע זה. במקומות רבים קיימים התייחסויות רבות אשר מגדירות בצורה ברורה אודות מה מותר ומה אסור, אופן עבודה, תהליך העבודה, קבלת החלטות ועוד. עיבוד נושאים אלו בעבור אלו המתחילים בקריירה של מנעולן מהווה נדבך חשוב הרוצה להבטיח שגם במקרים אפורים ואולי לא ברורים הקיימים בשטח, ידע כל מנעולן איך לפעול וזאת לפי אמות מידה הקיימות כיום, השכל הישר וכמובן מעצם ההגדרות בחוק.

במסגרת אותה אתיקה הקשורה במקצוע המנעולן יש פעמים ויתקלו הם במצבים בהם ינסו להשתמש בהם ככלי פריצה מבלי שידעו על כך. מקרים אלו הופכים מנעולן לא מנוסה בעל כורחו כשותף לעבירה וזאת מבלי שידע הוא באותה עת שמבצע הוא פשע. התחכום המגוון של עבריינים רבים מביא אותם לפעול בצורה שתראה אמינה עבור מנעולנים שמבחינתם מעניקים להם שירותי פריצה במסגרת החוק והמותר. אי לכך, בעבור כל מנועלן, ובמיוחד אלו שכניסתם לשוק רק החלה, חשוב לעבוד תחת הגדרות ותקנות ברורות שעליהן אין לעבור ובמקרים בהם קיים ספק יש לעצור ולבדוק יותר לעומק באם הלקוח שהזמין פריצה של מנעול אכן הוא זה שהחלל מעבר למנעול שייך לו או שבאמתלה פושעת מנסה הוא לפרוץ למבנה בצורה מתוחכמת וזאת בעזרת מנעולן תמים אך גם כזה שלקח על עצמו סיכון מיותר.

בעבור מנעולנים איכותיים נושא האתיקה הינו חשוב ביותר. מנעולן העובד בחברה נדרש לכללים ותקנות ברורות מהם אין הוא סר זאת על מנת לשמור על החוק, הלקוחות ומוניטין החברה. 

 

מאמר זה נכתב על ידי גןגל אקספרטס - קידום אתרים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה