שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

על שליחויות - חברת שליחויות


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

לשירות שליחויות יתרונות רבים אותם נסקור במאמר זה.

-        מוניטין: חברות שליחויות הנמצאות בתחום זה שנים מספר נהנות ממוניטין מוצלח אותו בנו בעמל רב זה שנים בעבודה מול חברת ועסקים רבים. לניסיון זה ערך ממשי הבא לידי ביטוי בעבודתם. הלקוחות יהיו אלו הנהנים מניסיון זה בכך שיוענק להם שירות מקצועי ואמין.

-        מגוון שירותים: חברות ועסקים רבים צורכים מספר רחב של שליחויות כשחלקן משתנות ושונות מקומות שונים. היכולת כיום של חברות שליחויות רבות להעניק כר נרחב של שליחויות השונות במהותן מהוות יתרון נוסף ובולט שיש להצביע עליו בשימוש בשירות מסוג זה.

-        מעקב: הקידמה הטכנולוגית קיבלה ביטוי רחב גם בתחום השליחויות. חברות רבות כיום יכולות לנתר במעקב תמידי אודות המשלוחים אותם הם מעבירים. קידמה טכנולוגית זו מאפשרת להעניק ללקוח שקט רב, כמו גם מידע מתי הגיע המשלוח לייעדו, היכן הוא בכל שלב ואף לשער מראש זמן הגעה.

-        אבטחת מידע: חברות שליחויות רבות מודעות כמובן למידע הרב העובר דרכם. חלק ממידע זה חשוב שלא יגיע וייחשף לאחרים. במקומות בהם נדרש הדבר דואגות חברות שליחויות להוות צינור ישיר אל הנמען ללא שום מתווכים בדרך. מכתב האמור להגיע ליעד מסוים יעשה דרכו מהשליח עצמו אך ורק לאותו נמען מבלי שאחר נחשף עליו בתווך.

-        תשלום מראש: בעבור חברות ועסקים רבים הצורכים שירותי שליחויות באופן יומיומי ו\או מחזורי קיימים כמובן הסתדרי תשלום נוחים עם חברות השליחויות. אלו מכירות בנכסיות לקוחות אלו והם כמובן באים לקראתם עם הסדרי תשלום נוחים גם, על מנת לחזק את הקשר והאמון עימם.

-        חיסכון כספי: החיסכון בשימוש בחברת שליחויות הוא לאין ערוך. עצם העובדה שחברות רבות עושות שימוש בחברות שליחויות להעביר סחורה ומסמכים מביא לחיסכון אדיר הכולל בתוכו תחזוקה שוטפת של צי רכבים, דלק, ביטוח, נהגים ובעצם הקמה של מחלקה שלמה. בהשוואה למול שימוש בחברת שליחויות מדובר בחיסכון רחב שחברות רבות במגזר העסקי לוקחות בחשבון.

את יתרונות אלו חשוב שחברות רבות הזקוקות להעברה של מסמכים על ידי חברת שליחויות. יתרונות אלה מהווים את הסיבות הבולטות למעבר של חברות רבות בשימוש השירותים שחברות שליחויות מעניקות. בעבור אלו שעדיין רואים בשירות זה לוקסוס יש והקדשת מחשבה נוספת לעניין תהפוך עבורם את הכף. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה