שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

פורץ מנעולים- מה הוא עושה


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

לא פעם אנו נתקלים במקרה שבו נתקע מפתח הדלת בתוך המנעול של דלת ביתנו או של רכבנו, לרוב במקרים מהסוג הזה התגובה הראשונה היא חוסר אונים, במיוחד אם מקרים כאלו קוראים לנו שאנו נמצאים מחוץ לבית בשעת לילה מאוחרת או כאשר אנו נמצאים מחוץ לרכבנו וגילינו שהשארנו את מפתח הרכב בתוך הרכב אך ביצענו פעולה של נעילה, בראש ובראשונה יש צורך שתמיד יהיה איתנו מספר טלפון זמין של פורץ מנעולים אשר יכול לסייע לנו בכל שעה שהיא כאשר אנו צריכים לבצע פריצה של דלת שננעלה מכל סיבה שהיא.

 

פורץ מנעולים טוב ומוסמך יהיה זה שיש בידנו אישור פורץ מנעולים מוסמך שאותו הוא יקבל ממשטרת ישראל, כאמור אישור של פורץ מנעולים מוסמך יעזור לנו לדעת אם אכן מדובר במקצוען או לחלופין איש שאין בידו הכשרה של פריצת דלתות. אמנם יכול להיות שעבודתו של פורץ מנעולים ללא הסמכה תהיה זולה יותר אך אנו צריכים להיזהר ממשפר דברים, קודם כל עלינו להבין שפורץ מנעולים ללא הסמכה עשוי להיות נוכל שבעת פריצת המנעול יצליח בדרך כלשהי לבצע שכפול של המפתח ובעתיד השימוש עם השכפול תהיה לא אחרת מאשר פריצה למנעול ביתנו או רכבנו לצורך גניבת רכוש, מה גם שעבודה לא מקצועית של פורץ מנעולים יכולה להביא איתה השלכות טכניות שליליות כמו עיוות של המנעול  בעתיד, דבר שיחייב אותנו בהחלפת צילינדר שתעלה לנו כסף.

 

פורץ מנעולים ניתן למצוא בכל מקום אפשרי, בספרי הטלפונים, בעיתונים ובאינטרנט, כיום במדינת ישראל יש מספר רב של מנעולנים מקצועיים מאחר והביקוש לשירותי פריצת מנעולים הינו שירות מתבקש- לא קיים יום שאין לפחות במספר מוקדים ברחבי הארץ מקרים של תקלות עם מנעולים או דלתות פלדה.

 

לכן, בעקבות מספר תקלות המנעולים בכל רחבי הארץ ובעקבות כך שתקלות מסוג זה אינן סובלות דיחוי, ניתן למצוא שירותים של פורץ מנעולים בכל פינה במדינת ישראל. כאשר דלת ביתנו ננעלה או רכבנו ננעל ואנו זקוקים לשירות של פורץ מנעולים ההמלצה הגורפת היא לבקש את שירותו של פורץ מנעולים אשר עובד בחברה המעסיקה באופן מסודר מנעולנים מוסמכים ולבקש תעודה המראה כי אגן מדובר בפורץ מנעולים מוסמך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה