שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

פיגומי אקרו


goren assa
 
 

בונים? על מנת לקבל את התמיכה הטובה ביותר, אנו חייבים להשתמש באמצעי, אשר יסייע לנו לשמור על החיים שלנו ועל החיים של הסובבים אותנו בעת העבודה. בדיוק בשביל זה אנו משתמשים בפיגומים.

מגוון רחב של פיגומים

ניתן למצוא מגוון גדול ורחב של פיגומים, פיגומי פנים ופיגומי חוץ, פיגומים מאלומיניום, פיגומי תורן, פיגומי זקפים, פיגומים תלויים, ניידים ופיגומי אקרו. פיגומים אלה ניתנים להשגה גם במכירה וגם בהשכרה, וניתן להשתמש בהם ככל שתדרשו. הפיגומים עשויים בדרך כלל ממערכת מודולארית של צינורות פלדה או אלומיניום, אך עדיין ניתן להשתמש גם בחומרים אחרים נוספים, כדוגמת בקבוק. שימוש בבמבוק נפוץ בעיקר בארצות המזרח, כמו הונג קונג.

פיגומי אקרו

אחד מסוגי הפיגומים הנפוץ ביותר לשימוש בכל העולם המערבי, הוא פיגום מסוג אקרו. פיגומי אקרו, מיועדים לספק תמיכה עבור יצירה של תקרות ביטון. הפיגום נוצר למעשה, מפריסה של מגדלי תמיכה שיוצרים במת טפסות, שמשמשת לתמיכה של תקרת הבטון עד שהיא מתקשה וחזקה מספיק לשאת את המשקל שלה באופן עצמאי. הרכבת המגדלים קלה מאוד, ונעשית בשיטה של "לגו", כאשר אין שום צורך במנוף.

מגדל אקרו, מורכב ממספר מסגרות של צינורות ברזל שבאות בגבהים שונים, ומחוברות זו לזו, בעזרת מספרי קשירה. בבסיס המגדל ובראשו, יש ברגי הגבהה שהם משמשים להתאמה של הגובה הרצוי. בין המגדלים יש קשירה של צינורות אלכסון וחבקי קשירה לצינורות. מעל ברגי ההגבהה העליונים, אנו מציבים את מערכת הטפסות שבנויה מסמוכות, קורות שתי וערב ומעליהן לוחות הדיקט אשר משמשות כבסיס ליציקת הבטון. פיגומי אקרו ניתנים גם להשכרה וגם לרכישה, כמובן על פי הצרכים המשתנים של הלקוח. לקוח המבצע פעילות ברמה כזו בתדירות גבוהה, נכון יהיה לו לשקול רכישה של פיגומי אקרו. במידה ומדובר בפרוייקט חד פעמי, כדאי לשקול השכרת פיגומים. בכל מה שקשור לתכנון מגדלים, בדיקתם והתאמתם לצרכי העבודה, יש צורך להזמין מהנדס בניין.

התקנת פיגומים- הקפדה על הבטיחות!

בפיגומי אקרו, הסכנה היא אף גבוהה יותר מפיגומיםאחרים לאור המשקל הגבוה שהם אמורים לשאת. לכן חשוב מאוד לעבוד לפי התקנים הנדרשים.

כמו בכל דבר, אנו צריכים להישמר ולהיזהר. בהתקנת פיגום ובשימוש בו, ישנן סכנות רבות ולכן נקבעו מספר תקנות בטיחות בנוגע להתקנתם. תקנות אלה נוגעות במגוון אספקטים שונים ורחבים, כמו חומרים תקינים לפיגום, בדיקה של הפיגום, אחסנתם בתנאים מתאימים, מבנה הפיגום, פיגומי הרמה, פירוק הפיגום, החזקה של חומרים, רצפת הפיגום, חומר לרצפה, הרווח שבין הפיגום לקיר, גובה של רצפת הפיגום, שימוש בפיגומי זקפים, סמוכות רוחב, חיזוק של פיגומי זקפים והרשימה עוד ארוכה. במידה ואתם נמצאים בעת בנייה של בית, הקפידו לוודא כי קבלן הבנייה והמהנדסים, פועלים על פי תקנות בטיחות העבודה שנחקקו בישראל בשנת תשמ"ח (1988).  

באדיבות דבורה פיגומים - כל סוגי הפיגומים למכירה ולהשכרה

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה