שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

פריצת מנעולים על ידי מנעולן מורשה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

בלא מעט מקרים שירות של מנעולן בפריצת מנעולים או בכל שירות אחר שנדרש יתבקש לאחר הרס של מנעול. יש פעמים והרס זה היה מכוון ויש פעמים שהרס מנעול נוצר בשל שחיקה ובלאי ויש משימוש לא נכון במנעול. אנשי מקצוע רבים ובהם מנעולים מצביעים על מקרים אחדים בהם קיים הרס של מנעול.

-        שימון המנעול: על פניו שימון של המנעול מהווה פעולה מועילה אשר עוזרת למנעול ואף משמרת אותו. לא כך הדבר. שימון המנעול עם שמן בישול וטיגון (נעשה לא פעם למרות שיכול לעלות תהיות לקוראים רבים) מעלה ואוגר אבק רב שבסופו של תהליך יתקע ויהרוס את המנעול. שימוש בשמן למנעולים יש לעשות בצורה מבוקרת ובתרסיסים ייעודיים דוגמת ה-40wd.

-        ניסיון פריצה: כמובן כשמדובר בניסיון פריצה אלים של פורץ יש ונמצא מנעול הרוס שיש להחליפו. במקרים יוצאי דופן יידרש אף מצד המנעולן פריצה אשר תכלול בתוכה הרס של המנעול והחלפתו בחדש.

-        הפעלת אלימות: ביטויי אלימות כלפי המנעול והמנגנון כולו כמו הלימה בו על ידי פטיש, הכנסת של חפצים דקים, תלייה של משקל רב תביא בסופו של דבר להרס המנעול.

-        סיבוב מפתח בכוח: סיבוב חזק מידי וללא צורך של המפתח במנעול עלול להביא לשבירה של המפתח בתוך המנעול ואף לנזק לפינים של המנעול.

-        מפתח משוכפל באיכות ירודה: מנעולנים רבים עוסקים בשכפול מפתחות, פריצת מנעולים, החלפת צלינדרים וכו' ללא ידע מקצועי ויכולת מספקת. אלו יוצרים נזק ללקוחות רבים אשר בשימוש ראשוני של המפתח המשוכפל בעצם גורמים לשחיקה מתמדת של המנעול עד לכדי הריסתו.

-        הכנסה של מפתח אחר: בטעות של רגע שיכולה לקרות לכל אחד מאיתנו הכנסה זו יכולה להביא להרס של מנעול. ישנם מקרים בהם ניסיון להכניס מפתח לא מתאים הוא שאין הוא בכלל ייכנס ובכך נמנעה הריסה של מנעול. במקרים אחרים יש והכנסת המפתח תביא גם לניסיון סיבוב. שילוב של השניים עלול להביא להרס המנעול. בכדי להימנע מהכנסה של מפתח אחר נדרשת כמובן תשומת לב רבה, כמו גם האפשרות להדביק או להתקין על המפתחות כיסויי פלסטיק בצבעים שונים.

-        תוחלת חיים: מנעולים מסוגים טובים יכולים להחזיק עד טווח של 20 שנה. ישנם מקרים שפשוט ניתן להקדים תרופה למכה ולהחליף מנעול על ידי מנעולן מורשה כשיש תחושה שהבלאי שלו קרב. 

 

מאמר זה נכתב על ידי גוגל אקספרטס - קידום אתרים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה