שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

קבלני בניין ובנייה ירוקה


טלי גל
 
 

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר קבלני בנייה אשר בוחרים לבנות בתים בשיטת בנייה ירוקה. אלו הבינו כי המודעות בכל הקשור אל הבנייה הירוקה עולה בקרב צרכנים רבים במדינות שונות  ברחבי העולם ולכן הם החליטו להציע שירות זה גם לצרכנים הישראליים.

 

קבלני בניין וחברות בניה

חברות בנייה רבות מציעות בשנים האחרונות קבלני בניין אשר בונים בתים ומבנים שונים בשיטת הבנייה הירוקה. חברות הבניה מעסיקה אדריכלים המומחים בתכנון בתים תוך יישום אדריכלות ירוקה וכן מהנדסים אשר בחרו להתמחות בתחום זה.

אם אתם סבורים כי חברות אלו "מפסידות" לקוחות רבים, מסתבר שהם חושבים אחרת וקרוב לוודאי שמבט עתידי תבינו כי אתם אלו שטועים. כיום, המודעות לגבי סביבה ירוקה גדולה ובעתיד התחזית היא כי היא תגדל פי כמה וכמה עד כי רוב האנשים אשר יפנו אל חברות בנייה יבקשו כי בניית ביתם תהיה בנייה ירוקה. כיום, ניתן לומר בוודאות כי שיטת הבנייה של המאה ה- 21 היא שיטת הבנייה הירוקה.

 

מדוע בנייה ירוקה?

כל אחד מאיתנו שמע על איכות חיים גבוהה באמצעות בנייה ירוקה, אך האם אנו באמת מבינים על מה מדובר? הדרך הטובה ביותר היא  לפשט את העניין ולומר כי כל אחד מאיתנו שמע על החור באוזון אשר מתרחב מדי שנה שעוברת, על אפקט החממה אשר גורם לנו מדי שנה לומר כי הקיץ בלתי נסבל וכי זה הקיץ החם ביותר אותו אנו זוכרים ועוד. \

בנוסף, כולנו מעוניינים לחסוך ואין אחד אשר מעוניינים להשתמש בחומרים אשר מזהמים את הסביבה ומכלים את משאבי הטבע אותם אנו כה צריכים. שיטת הבנייה הירוקה פועלת על בסיס כל הדברים שנכתבו כאן עד כה.

המטרה כאן היא לבנות בתים ומבנים שונים תוך ניצול מקסימאלי של אור השמש ותנאי מזג האוויר, כך שהשימוש שלכם במזגן ובחימום יהיו מינימאליים ובכך תוכלו לחסוך בהוצאות חשמל. כמו כן, בבנייה ירוקה ממחזרת חומרים ומשתמשים במי גשמים ומזגנים (כמובן שמעבירים אותם טיהור מיוחד).

 

במה עוד משתמשים קבלני בניין?

אלו משתמשים בחומרי בניין אשר עשויים מפסולת שנותרה מהייצור התעשייתי, סוגי מתכות אשר עברו תהליך של מיחזור, זכוכית שעברה תהליך מיוחד ועוד. כעת, כל מה שנותר הוא לחשוב על העתיד ועל איכות החיים שלכם ולבחור בקבלני בניין המומחים בשיטת הבנייה הירוקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה