שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

קופה רושמת של בית עסק


אלי אורי

אלי אורי מנכ"ל ארנט טק

 
 

אפשר להגדיל את המכירות של בית העסק הקמעונאי ללא צורך ברישיון, בתוכנה או בחומרה וללא צורך בלווי חברת מחשבים או טכנאים בלי קשר לגודלו (עסק קטן או רשתות שיווק ענפות). כיצד? על ידי מערכת ידידותית למשתמש המקנה שליטה על כל הנעשה בבית העסק מכל מקום, בכל זמן ובאמצעות ניהול נכון. אלה ועוד אפשריים על ידי קופה רושמת במודלים טכנולוגיים מתקדמים.

קופה רושמת יכולה להרחיב את מעגל ההכנסות

מערכת ניהול מתקדמת דרושה לכל בית עסק, ועל אחת כמה וכמה כאשר הוא מתחיל להתרחב. השליטה ברשימת המלאי, בפעילות הספקים, בשינוע סחורות לחנויות אחרות ברשת (אם כבר קיימות), בפעילות המוכרנים כולל שעות עבודה ופעילות מול לקוחות,פשוט הכרחית.

מודלים שונים של קופות רושמות מספקים מענה רחב במגוון תחומי פעילות: מסופון המתווסף מאפשר את השליטה על התנהלות הסחורה בבית העסק וקליטתה, עמדת מוכרנים נוחה לפעולה מספקת את האפשרות לשירות מהיר מול לקוח בעת התשלום. הקופה מאפשרת עדכון בנושאים כגון הטבות, הנחות וקופונים ומועדוני לקוחות,וכן את האפשרות למשלוח הודעות טקסט של מידע מניע לפעולה המאפשר שמירה על קשר אקטיבי עם הלקוחות ועוד.

אפשרויות פעולה נרחבות בכלי מתקדם אחד

בית עסק קמעונאי מוזמן לעשות שימוש במודלים שונים המשרתים את הנהלת החשבונות דרך המערכת של הקופה הרושמת (חשבשבת, zoomואחרות). באפשרות המודל לספק גם דוחות ניהוליים ודוחות עסקיים המרחיבים את ראיית המבט על ההוצאות וההכנסות הנוכחיות ולספק אופציות פעולה רלוונטיות להתנהלות עתידית. קיימת האפשרות גם לשימוש בקישוריות לתכנת: בקלות כפולה, תלוי במודול הקופה.

פעילות מוכרנים יעילה

 

קופה רושמת נוחה לפעולה מול הלקוח משום שהיא מבוססת על מערכת ידידותית לכל אדם ללא תלות בידע קודם בתחום המחשבים. המסך הוא מסך טאצ' נוח וברור. קופה רושמת מסוגלת לייצר פעילויות מדרבנות עידוד למכירה של אנשי הצוות הפועלים בחנות, נתונים על רכישות, מבצעים וקניות בחנות וברשת כולה ועדכון שעות עבודה של המוכרנים-דוח דווח שעות. כאמור, היא משרתת במהירות ובקלות את הלקוחות בזמן אמת (רכישה) ושומרת על קשר אקטיבי עמם (הודעות טקסט).


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה