שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ריהוט למשרד


tkidum

tkidum

 
 

 

ריהוט למשרד \ ריהוט משרדי

איך כדאי לך לארגן את המשרד? רוצה להרגיש אווירה ביתית ולא מלחיצה ומשרדית? אתה צופה במשרד של עמיתך לעבודה ומופתע מהאופן שבו הוא סידר אותו. ברגע שכף רגלך דורכת אצלו, בעוד שאתה מביט מסביב וסופג את השמחה כשעל פניו ישנו פרצוף תמידי, אתה מקנא. רוצה שגם לך תהיה את אותה הרגשה, אך לא יודע כיצד לעשות זאת. הוא בחר ריהוט משרדי שמשדר מקצועית ואתה נשארת עם אותו כיסא מלפני עשר שנים ולזה ישנה משמעות גדולה. הריהוט הינו גורם שמשפיע בצורה ניכרת על המשרד, הוא זה שמייצג ומאפיין אותך. השינוי יתחיל בוויזואליות של המשרד ולאחר מכן אצלך, הרי לא היית רוצה לשדר חוסר מקצועיות ורצינות, נכון?

ריהוט למשרד אחראי על אווירה חיובית

במידה ואתה רוצה לשנות לטובה את האווירה במשרד שלך, עליך לשנות מספר דברים. ריהוט משרדי הינו מסתכם במספר דברים: כיסא, שולחן, תאורה, צבעים, מדפים ועוד. כל מה שמשפיע על האווירה אתה צריך לשנות ולחשוב לעומק על העיצוב. כל חפץ שהוא צריך להתאים לשני, גם מבחינת הצבעים. תציב את עצמך במקום לקוח מסוים, איך היית מסיק שהאדם לפניך מקצועי ורציני לפי המשרד שלו? בנוסף הבחירה צריכה להתבצע בצורה נכונה על מנת שתהיה נוחה מבחינה פיזית עבורך, כי כך תבצע את העבודה בצורה יעילה הרבה יותר. ככל שיהיו לך יותר גירויים, כך העבודה שלך תתבצע בצורה פחות טובה. ריהוט למשרד צריך לשרת את הצרכים שלך.

חדר ההמתנה

במידה ומדובר על משרד גדול שבו יש גם חדר המתנה, עליכם לעצב גם אותו בקפידה רבה. ככל שהוא ישדר איכות ואקסקלוסיבית, כך הוא ימשוך את הלקוחות ואף יעבור מפה לאוזן ויגרום לכך שיהיו לכם לקוחות פוטנציאליים. זה מתחיל מכיסאות נוחים לישיבה, תאורה לא חזקה אך גם לא חלשה שגורמת במהירות לעייפות, עיצוב נקי וללא חגיגת צבעים מיותרים, מומלץ להביא פינת קפה (על מנת שירגישו כמו בבית) ועוד. תדאגו שלא יהיה עומס בעיניים בשל חפצים מיותרים. ריהוט למשרד צריך להיות בעל עיצוב עדים אשר יקנה תחושה נעימה ורגועה. לעיתים ריהוט משרדי שמשדר קרירות, יכול לגרום לריחוק מצד הלקוח ואת זה אתם לא רוצים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה