שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

ריהוט משרדי כחלק מעיצוב הבית


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

עולם התעסוקה המודרני מגדיר לא מעט תפקידים ועיסוקים שבעבר לא היו קיימים. אחד מן השינויים שעובר עולם התעסוקה המודרני הוא העתקת המשרד לבית. אנשים רבים מתוך בחירה, חיפוש אחר שינוי תעסוקתי מוצאים עצמם מייצרים מתוך סביבת הבית.

מאת Itay lereya ובאדיבות אופיס סטייל ריהוט משרדי

 

על מנת ליצור הפרדה בין התנהלות הבית לתחום העיסוק, יש צורך ליצור מחיצה – משרד ביתי אשר לא פעם הוא לא חדר נפרד , אלא ניצול של חלל משותף לצורך מטרות עבודה. כאשר נולד צורך זה, מתאים עצמו הריהוט המשרדי לצרכים אלה והופך כחלק מהריהוט הכללי של הבית.

 

כמו כל סוגי הרהיטים הקיימים במשרד גם ריהוט משרדי עבור משרד ביתי מציע מגוון רחב של פתרונות שניתן להמיר אותם גם לחדרים אחרים שאינם קשורים לעולם הריהוט המשרדי. כאשר המשרד הוא חלק מהסלון ניתן לנצל את גובה החדר לריהוט בכונניות בהירות מהתקרה עד הרצפה על מנת לשים ספרים, קופסאות אחסון בצבעים שונים המבדילים בין המשרד לבית.
 

בנוסף, ניתן לייצר במת עץ ועליה ריפוד לשם אחסון. במות אחסון אלה, הם פריט עיצובי של עולם ריהוט משרדי ועיצוב פנים כאחד. היתרון בבמה מסוג עץ היא יכולה לשמש כפינת ישיבה ואחסון יחדיו. למשרדים ביתיים, פתרון זה הוא יעיל כיוון שיש ניצול שטח אופטימאלי תוך מתן ביטוי לצרכי המשרד. כמו כן בעולם ריהוט משרדי מתווספים גימיקים שבהם ניתן להשתמש גם במשרד ביתי וגם בבנייני משרדים. לדוגמא: ספסלי ישיבה הם פריט עיצוב עבור ריהוט משרד וגם עבור עיצוב הבית. ספסלים אלה משלבים אלמנט עיצובי עם פרקטי. הושבה בסגנון אחר, שמתאים למקומות אשר אין מספיק מרחב למקם שולחן וכסאות.

 

כמו כן, ייצור גדלים שונים לקוביות עץ, כוורות אשר הם חלק בלתי נפרד מריהוט משרדי. היתרון, שניתן לשלב בין מספר קוביות, צבעים וגדלים לשם מטרות שונות. אחסון ספרים, קלסרים, קטלוגים ועלונים אשר יש צורך ליצור הפרדה בין הנושאים, שנים, חברות יכולים להיעשות על ידי שינוי בגודל או בצבע.

ריהוט משרדי מאפשר לייצר מחיצות על פי עניין ונושא פעילות אשר ידועות לאנשים העוסקים במלאכה. ריהוט משרדי בסגנון זה, מאפשר ניהול אפקטיבי עבור משרד ביתי וחברות כאחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה