שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7587
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

תכנון אריזות


tkidum

tkidum

 
 

 

תכנון אריזות

מהרגע שבו התחלנו לקחת חלק מהחברה, אמרו לנו את האמירה "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו", אך כשמדובר על קידום מוצרים, האמירה לא תופסת לגביו. הנורמה בחברה, הינה שכל דבר שיפה ומטופח מבחינה וויזואלית, העיניים נמשכות אליו. ברגע שמדובר על מוצרים שזקוקים לשיווק, בשל התחרות שישנה בין החנויות השונות, צריך תכנון אריזות נכון אשר יקדם אותם. בנוסף ליופי, אסתטיות ומיתוג אקסקלוסיבי, שעובר ללקוחות בעזרת עיצוב אריזות, צריך להעביר מידע יעיל אשר עוזר לקדם גם כן את המוצר. צריך להציג את המוצר בצורה מושלמת, כי כך יהיו מכירות, וכתוצאה מכך הכנסות. המטרה היא שהמוצרים יסבו את תשומת ליבם של הלקוחות.

עיצוב אריזות– טקטיקה יעילה

לפני מספר שנים תכנון אריזות איננו היה בעל חשיבות גדולה כל כך. פעולת העיצוב הייתה מתנהלת בתעשייה מסוימת בצורה רגילה למדי, אך כיום המצב שונה משום שעיצוב אריזות הפך למקצוע. ישנם מעצבים גרפיים מקצועיים בתעשייה, אשר מתמחים בעיצוב של המוצרים, איך לשווק אותם, ואיך לעצב אותם על מנת שימשכו כמה שיותר לקוחות. ניתן ללמוד עיצוב גרפי, תקשורת חזותית, ועוד מקצועות רבים אחרים על מנת לעזור לתעשייה לשווק את המוצרים שלה מבחינה וויזואלית. לפני שאתם מחליטים עלהעיצוב, חשוב להחליט האם מדובר על אריזה גדולה או קטנה? מאילו חומרים? שתהיה בינונית? או שאתם מעוניינים שתגן מבחינת פרקטית על המוצר? מה לגבי העיצוב? תוכלו להגיע לתשובות מידיות ויעילות עבורכם בעזרת מעצב גרפי מומחה.

באילו דרכים ניתן לעצב אריזות?

עיצוב אריזותנעשה בשנים האחרונות, בצורה מהירה יותר בזכות הטכנולוגיה המתקדמת. ישנם חידושים רבים שעוזרים לעיצובים להיות מגוונים ומעניינים. ישנה טכנולוגית חיתוך לייזר, שבעזרתה אפשר לעצב את האריזה בעזרת חומרים שונים, כמו למשל: פלסטיק, עץ, עור, סיליקון, קרטון, בד, ועוד. אם אתם לא צריכים כמויות גדולות של פס ייצור, ואתם מעוניינים לחסוך בעלויות, תוכלו להשתמש בשיטה של מבלט. זה יכול להוזיל לכם את העלויות של עשיית אריזות, ולהתאים באופן ספציפי עבור כל מוצר את האריזה שלו, ובנוסף גם חיתוכים גראפיים מסובכים יותר. אך בשונה מזה, תכנון אריזות בעזרת לייזר מתבצע בצורה מדויקת יותר. אם תהיו מקוריים, תרוויחו יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה