שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

תכשיטי יהלומים – פרמטרים לקניית יהלום


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

אין ספק כי תכשיט המשלב בתוכו יהלומים הינו התכשיט המושלם לאישה. כיום ניתן לשלב כמעט בכל תכשיט – ענק, צמיד, עגיל והנפוץ שבהם טבעת, יהלום המשדרג את יופי התכשיט פי כמה וכמה מהצורה הפשוטה שלו.

תכשיטי יהלומים הפכו נפוצים לא רק בקרב המעמד העליון אם כי גם החלו להגיע אל המעמד הבינוני נמוך שבימינו יכול להרשות לעצמו לאו דווקא אחר עבודה קשה, אך עם תכנון נכון של הכסף לרכוש תכשיטי יהלומים שיהלמו אותו באירועים, בשמחות, מסיבות ועוד כהנה וכהנה.

גם כיום מחירו של יהלום יכול להרקיע שחקים, אך עקב התקדמות הטכנולוגיה והתפתחות השווקים עלות הייצור של יהלומים הוזלה מה שאפשר למחיר המוצר הסופי לרדת ולהיות נגיש יותר לעם כך שתכשיטי יהלומים איננו פריטים בלעדיים לאריסטוקרטים ובעלי מעמד אצולה ובמילים אחרות, אינם רק לעשירים בלבד.

מחירו של יהלום אצל חנויות יהלומים נמדד לפי משקל, ניקיון, צבע וליטוש. מכלול פרמטרים אלו ושקלולם הסופי קובע את מחירם של תכשיטי יהלומים, אך מפתיע לגלות כי למשקל היהלום, הנמדד לפי קראט, אין כמעט השפעה על המחיר שלא כמו זהב למשל. צבע היהלום נמדד לפי הלבן שבו ליהלום ללא צבע, כאשר ככל שהיהלום יותר לבן ככה מחירו יותר גבוה ואיכותו יותר גבוהה. חשוב לציין כי עין רגילה לא תבחין בהבדל ובעיקר מומחים בתחום ידעו לעמוד על טיבו של הצבע.

הליטוש גם כן בעל משמעות בקביעת המחיר של יהלום ותכשיטי יהלום בתוך חנויות יהלומים, כאשר ליטוש למעשה קובע את צורת היהלום (פרפר למשל) והברק שלו. מלטש מקצועי מפיק את המקסימום מיהלום כאשר הוא מוריד ממנו את המעט שאפשר ועם זאת מפיק את מרב הברק. ניקיון היהלום נוגע לגביש הפנימי ולשקיפותו, ככל שהוא יותר שקוף ולא בולט כך הוא יותר איכותי. אף כי פרמטר זה אינו נראה לעין רגילה הוא חשוב ופגמים בו מעידים על איכותו ולכן גם המחיר המופחת.

חנויות יהלומים נועדו לספק את מבוקשם של האנשים לקנות תכשיטים, כאשר הביקוש הרב ליהלומים נוגע לטבעות אירוסין ונישואים. על כן, יש לקנות מחנות בעלת שם לצורך האמינות ואיכות התכשיט.

מידע נוסף בנושא תכשיטי יהלומים ניתן למצוא כאן


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה