שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 

5 טיפים לבחירת מלגזה


 
 

בחירה במלגזה הנכונה משפיעה מאוד על איכות ויעילות העבודה. מסיבה זו, חשוב מאוד לדעת כיצד מבצעים את הבחירה הזu בצורה המיטבית.

מדוע חשוב כל כך לבחור מלגזות בצורה נכונה?

בעסקים רבים, מלגזות מהוות כלי עבודה מרכזי שבלעדיו פשוט לא ניתן להרים ולשנע חפצים. המלגזה היא כלי עבודה שדורש השקעה ראויה, כיוון שיעילות מלגזה משפיעה על יעילות העבודה כולה בעסק או במפעל. בחירה נכונה במלגזה מאפשרת ליהנות ממכשור שיתאים לתנאי העבודה, שיסייע בחיסכון אנרגטי ושיהיה נוח להפעלה עבוד העובדים.

5 טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחור מלגזה

יש כמה טיפים שכדאי לזכור ולשמור לפני שבוחרים מלגזות:

·         דעו מראש מהו סוג המלגזה הרצוי– יש סוגים רבים של מלגזות: מלגזות עם מנועים חשמליים ומנועי דיזל, מלגזות עם גלגלים לשימוש פנים ועם גלגלי שטח, עומסים מקסימליים שונים ועוד. חשוב לבחון מראש מהן הדרישות שלכם מהמלגזות שאתם מתכוונים לקנות כדי להקל על הקנייה וליהנות מהתאמה מקסימלית לסוג עבודתכם.

·         וודאו מהי כמות האחזקה הדרושה – אחזקה של מלגזות היא עניין כספי ובירוקרטי שתידרשו לטפל בו לאחר הקנייה. כדי להימנע מהפתעות בנושא, כדאי לוודא מראש מהם כמויות וסוגי האחזקה שתידרשו להם.

·         בדקו אם מלגזתכם צריכה להיות חדשה או משומשת– למלגזות חדשות יש את היתרון של הימנעות ארוכה מהתקלקלות. מצד שני, למלגזות משומשות יש יתרון שניתן לקחת אותן בליסינג או בהשכרה וליהנות מטיפולים שכלולים במחיר. חשוב לבחור זאת בהתאם ליכולתכם הכלכלית ולזמן העבודה הצפוי עם מלגזתכם.

·         בצעו סקר שוק– יש עסקים רבים שעוסקים בממכר מלגזות. כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר, מומלץ לבצע סקר שוק, אפילו טלפוני, בכמה מקומות שונים.

·         עדיף לקנות מחברה מקצועית– קניית מלגזות מאנשים פרטיים אינה מומלצת שכן היא לא כוללת אחריות או מידע שהם חשובים ביותר. עדיף לפנות לחברה מקצועית שתעניק לכם את הייעוץ הדרוש וגם שירות כללי עבור המלגזות שנקנו.

עדיף להשקיע יותר ולקבל יותר

עדיף לא להתפשר כאשר בוחרים מלגזה, שכן מדובר בכלי עבודה בעל חשיבות מרכזית ליעילות העסק. כדאי להשקיע מעט יותר כסף ולקנות מלגזות איכותיות ואמינות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה