שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
זה קורה תמיד ברגע הלא מתאים, מצריך הזמנת שירות יקר ומשאיר אחריו ריח רע, אבל לבעיות ביוב יש גם השלכות נוספות וחמורות יותר, אם לא מטפלים בהם בזמן.
המשך קריאה
כשגרים בעיר עתיקה כמו יפו, יש יתרונות רבים ולצדם גם חסרונות כמו תשתיות ישנות ובעיות צנרת. מזל שיש פתרון מתקדם שמקל על הבעיה.
המשך קריאה
מידע על מערכות אל פסק ולמה הן משמשות
המשך קריאה
חדרי קירור ניידים העשויים ממכולה יכולים להוות אלטרנטיבה איכותית וזולה למבני קבע, אשר מצריכים תהליכי בנייה ממושכים ולא ניתנים להתאמה מבחינת נפח והיקף התכולה. מגמות השוק משתנות ללא הפסקה ולכן חשוב לבחור בפתרון קירור המסוגל לתת מענה מהיר למגמות המשתנות ולהיות גמיש לפרויקט ולעסק. 
המשך קריאה
אנו חיים בעידן בו הצרכנות גדלה מיום ליום. בעקבות הביקוש יש צורך בהגדלת התפוקה אצל המפעלים, ולכן מדי שנה אנו שומעים על הקמת סניף של מפעל חדש במקום כזה או אחר בארץ. בעקבות הגדלת התפוקה ישנו צורך בעבודה מהירה יותר, כלומר נוצר מצב שבו המצב לאירוע בטיחות מכל סוג שהוא יכול להיווצר ברמה גבוהה יותר ממה שהיה פעם. 
המשך קריאה
כמעט כל אחד מכיר את הסתימות ה'מרנינות' הפורצות מעת לעת במערכת הביוב. מדובר בתופעה  שמשום מה אינה פוסחת על אף אחד מאתנו ועל שום מערכת ביוב. אך אל דאגה. יש היום את האפשרות להזעיק את הביובית שתחלץ אותנו מהבעיה ותפתור את התקלה במהירות וביעילות.
המשך קריאה
אתם יוצאים אל החניה וניחוח עז של מי ביוב מציף אתכם... אתם מחפשים את מקור הריח ומהר מאוד מוצאים את הבור שעולה על גדותיו. המים עולים וגואים וכל החניה מוצפת בתכולה ה'ריחנית'. מה עושים? אוטמים את האף ובורחים? זה לא ממש יעזור... מזמינים ביובית שתבצע שאיבות ביוב. הבעיה תיפתר תוך שעה קלה בלבד.
המשך קריאה
מי כמו בעלי רכבים יודע עד כמה קשה להשיג חלקי חילוף לרכב שאינו נפוץ, או שמספר מרכזי השירות הפועלים עם היצרן המקורי הוא קטן מאד. כך נכון הדבר למעשה כמעט בכל סוג של רכב, כאשר התקלות המתעוררות בחלקי הרכב הן כמעט תמיד כאלה הדורשות טיפול מאסיבי הכרוך גם בתשלום לא מבוטל, וכן הרבה פעמים גם בתקלה רצינית המשביתה למעשה את הרכב באופן שמקשה מאד על שגרתו ואיכות חייו של הנוהג בו.  
המשך קריאה
בדומה למוצרים אחרים גם ספרים מושכים את העין, לפי המראה החיצוני שלהם. כריכה צבעונית, ססגונית ומעניינת, פונטים גדולים המודפסים על נייר איכותי, מגרים את הסקרנות של הלקוחות. באופן אינסטינקטיבי העין, ואחריה היד, מתמקדות בכריכות הצבעוניות והבולטות ורק לאחר מכן עוברות לספרים בעלי כריכה סטנדרטית. גרפיקאים מבלים שעות מול תוכנות מחשב, ומנסים ליצור כריכות שילכדו את העין של הקוראים. בנוסף לכריכה, אדם מחליט לרכוש ספר שמעניין אותו, בהתאם לרמת ההדפסה של הספר.  
המשך קריאה
בשל המורכבות הרבה של העברת מפעלים, יש צורך לעבוד בצורה מסודרת, הרי בסופו של דבר הכל מתחיל בסדר וארגון.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 135 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה