שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
אנו חיים בעידן בו הצרכנות גדלה מיום ליום. בעקבות הביקוש יש צורך בהגדלת התפוקה אצל המפעלים, ולכן מדי שנה אנו שומעים על הקמת סניף של מפעל חדש במקום כזה או אחר בארץ. בעקבות הגדלת התפוקה ישנו צורך בעבודה מהירה יותר, כלומר נוצר מצב שבו המצב לאירוע בטיחות מכל סוג שהוא יכול להיווצר ברמה גבוהה יותר ממה שהיה פעם. 
המשך קריאה
כמעט כל אחד מכיר את הסתימות ה'מרנינות' הפורצות מעת לעת במערכת הביוב. מדובר בתופעה  שמשום מה אינה פוסחת על אף אחד מאתנו ועל שום מערכת ביוב. אך אל דאגה. יש היום את האפשרות להזעיק את הביובית שתחלץ אותנו מהבעיה ותפתור את התקלה במהירות וביעילות.
המשך קריאה
אתם יוצאים אל החניה וניחוח עז של מי ביוב מציף אתכם... אתם מחפשים את מקור הריח ומהר מאוד מוצאים את הבור שעולה על גדותיו. המים עולים וגואים וכל החניה מוצפת בתכולה ה'ריחנית'. מה עושים? אוטמים את האף ובורחים? זה לא ממש יעזור... מזמינים ביובית שתבצע שאיבות ביוב. הבעיה תיפתר תוך שעה קלה בלבד.
המשך קריאה
מי כמו בעלי רכבים יודע עד כמה קשה להשיג חלקי חילוף לרכב שאינו נפוץ, או שמספר מרכזי השירות הפועלים עם היצרן המקורי הוא קטן מאד. כך נכון הדבר למעשה כמעט בכל סוג של רכב, כאשר התקלות המתעוררות בחלקי הרכב הן כמעט תמיד כאלה הדורשות טיפול מאסיבי הכרוך גם בתשלום לא מבוטל, וכן הרבה פעמים גם בתקלה רצינית המשביתה למעשה את הרכב באופן שמקשה מאד על שגרתו ואיכות חייו של הנוהג בו.  
המשך קריאה
בדומה למוצרים אחרים גם ספרים מושכים את העין, לפי המראה החיצוני שלהם. כריכה צבעונית, ססגונית ומעניינת, פונטים גדולים המודפסים על נייר איכותי, מגרים את הסקרנות של הלקוחות. באופן אינסטינקטיבי העין, ואחריה היד, מתמקדות בכריכות הצבעוניות והבולטות ורק לאחר מכן עוברות לספרים בעלי כריכה סטנדרטית. גרפיקאים מבלים שעות מול תוכנות מחשב, ומנסים ליצור כריכות שילכדו את העין של הקוראים. בנוסף לכריכה, אדם מחליט לרכוש ספר שמעניין אותו, בהתאם לרמת ההדפסה של הספר.  
המשך קריאה
בשל המורכבות הרבה של העברת מפעלים, יש צורך לעבוד בצורה מסודרת, הרי בסופו של דבר הכל מתחיל בסדר וארגון.
המשך קריאה
ישנו הבדל מהותי בין שילוח מכולות לצורך רילוקיישן לבין העברת סחורה או חומרים מסוכנים, ולכן ישנה חשיבות רבה לידע ומיומנות חברת השילוח.
המשך קריאה
השאלה איך אנחנו יכולים להגן על השטח הפרטי שלנו חשובה ומטרידה רבים מאיתנו. זה לא משנה אם אתם רוצים להגן על השטח הפרטי שלכם מפני גנבים, מפני חיות או מפני כל דבר אחר כי בכל מקרה יש לחשוב איך עושים זאת. האם אתם באמת רוצים להתקין גדר בכניסה לבית שלכם? או שאולי עדיף לחשוב על משהו מודרני, יציב ויפה יותר? האמת היא שאם אתם רוצים שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת כדאי יהיה לחשוב על התקנת שער חשמלי ויפה שעה אחת קודם.  
המשך קריאה
שילוח בינלאומי הוא שירות אשר משרת את כולם – בין אם זה אנשים פרטיים אשר מעוניינים לדוגמא, להעביר ריהוט או רכב שהם קנו מחו"ל לארץ, בין אם זה עסקים קטנים אשר עוסקים בייבוא או בייצוא של מוצרים אלו ואחרים, בין אם מדובר באמנים או אוצרים אשר מעוניינים לייבא או לייצא חפצי אומנות ובין אם מדובר במפעלים מהתעשיות השונות, הזקוקים למוצרים או לחומרים שונים, אותם ניתן להשיג רק בחו"ל.
המשך קריאה
מצנן מהווה פתרון קירור חסכוני ויעיל, השימושי לתקופות שונות בשנה. מצננים הינם יעילים גם בשטחים פתוחים – לכן, ניתן להבחין בהם לעיתים קרובות בחצרות של מסעדות, בתיק קפה ואפילו גני אירועים.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 131 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה