שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> תעשייה -> תעשייה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תעשייה כללי
 
בשל המורכבות הרבה של העברת מפעלים, יש צורך לעבוד בצורה מסודרת, הרי בסופו של דבר הכל מתחיל בסדר וארגון.
המשך קריאה
ישנו הבדל מהותי בין שילוח מכולות לצורך רילוקיישן לבין העברת סחורה או חומרים מסוכנים, ולכן ישנה חשיבות רבה לידע ומיומנות חברת השילוח.
המשך קריאה
השאלה איך אנחנו יכולים להגן על השטח הפרטי שלנו חשובה ומטרידה רבים מאיתנו. זה לא משנה אם אתם רוצים להגן על השטח הפרטי שלכם מפני גנבים, מפני חיות או מפני כל דבר אחר כי בכל מקרה יש לחשוב איך עושים זאת. האם אתם באמת רוצים להתקין גדר בכניסה לבית שלכם? או שאולי עדיף לחשוב על משהו מודרני, יציב ויפה יותר? האמת היא שאם אתם רוצים שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת כדאי יהיה לחשוב על התקנת שער חשמלי ויפה שעה אחת קודם.  
המשך קריאה
שילוח בינלאומי הוא שירות אשר משרת את כולם – בין אם זה אנשים פרטיים אשר מעוניינים לדוגמא, להעביר ריהוט או רכב שהם קנו מחו"ל לארץ, בין אם זה עסקים קטנים אשר עוסקים בייבוא או בייצוא של מוצרים אלו ואחרים, בין אם מדובר באמנים או אוצרים אשר מעוניינים לייבא או לייצא חפצי אומנות ובין אם מדובר במפעלים מהתעשיות השונות, הזקוקים למוצרים או לחומרים שונים, אותם ניתן להשיג רק בחו"ל.
המשך קריאה
מצנן מהווה פתרון קירור חסכוני ויעיל, השימושי לתקופות שונות בשנה. מצננים הינם יעילים גם בשטחים פתוחים – לכן, ניתן להבחין בהם לעיתים קרובות בחצרות של מסעדות, בתיק קפה ואפילו גני אירועים.
המשך קריאה
רוב האנשים תופסים כמובן מאליו את העובדה שהבית שלהם אמור להוות מקום חמים, יבש ונעים – מקום אשר אמור להגן עליהם מפני מפגעי מזג האוויר השונים. אבל, אנשים אשר התמודדו במהלך חייהם עם דליפות מהגג ומרטיבות בתוך הבית שלהם, יוכלו להעיד, שעצם קבלת הנושא הזה כמובן מאליו, זאת טעות מיסודה. כשלים באיטום הגג עלולים להוות פתח לסכנות שונות, כאשר דליפה ופגיעה חמורה ברכוש, מהווה רק סכנה אחת מתוך רשימה ארוכה.
המשך קריאה
ישנן מגוון גדול של יצירות אמנות שאנשים רבים בוחרים לעסוק בהן. בין שמדובר בפיסול ובין שמדובר בריקוד, אמנות נותנת מרגוע לא רק לנפש, אלא גם לגוף. אלו שבוחרים לעסוק בכתיבה, יודעים כיצד היא יכולה למלא את הנפש ולעלות חיוך של סיפוק על הפנים. רבים שכותבים למגירה מכירים את ההרגשה העזה והרצון להוציא את כתב היד לאור כדי לתת דרור ליצירתיות שבהם. כיום יש הוצאות ספרים בישראל שניתן להגיש להן כתבי יד, ואם אתם בין ברי המזל שנבחרים, הן ילוו אתכם כל הדרך עדד  למוצר המוגמר: ספר עם שמכם מתנוסס עליו.
המשך קריאה
אתם יושבים מול המחשב, מקלידים במרץ רעיונות, דמויות, שיחות ומסיימים את המילה האחרונה כשחיוך נסוך על פניכם. כל מי שחטא למגירה יודע עד כמה זה מספק להשתמש במילה הכתובה כדי לבטא רגשות שקשה לנו להביע לפעמים במילים מדוברות. מרבית האנשים שעוסקים במלאכת הכתיבה עושים זאת כתחביב, אך קומץ של כותבים רואים בכך ייעוד, ורוצים להתנסות בכתיבה מקצועית. בדיוק עבור האנשים הללו יש הוצאה לאור שמלווה אותם מא' ועד ת', תרתי משמע, עד שיצירתם רואה אור.
המשך קריאה
מהם מנעולי כספת? מהם היתרונות שבהתקנת מנעול כספת? מי יכול לבצע עבורנו התקנת מנעול כספת?   
המשך קריאה
במאמר זה אעניק לכם כמה נקודות לזהות ולהזמין את בעל המקצוע הנכון בכדי לתת לכם עבודה. לשם הדוגמא נשתמש במנעולן ולקחו הגר בתל אביב. מקווה שעזרתי 
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 136 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה