שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> מן העיתונות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מן העיתונות
 

צילום בר מצווה בכותל – מזכרת מקסימה לכל החיים


seo top
 
 

מאורע גיל מצוות חוגגים רק פעם אחת בחיים, הילדים גדלים כה מהר, לפני שתשימו לב הם כבר יסיימו את התיכון, ישלימו את השירות הצבאי ויתחילו בתכנון טיולים ארוכים בעולם. צילום בר מצווה בכותל מביא עמו חוויה מרגשת לכל המשפחה, קשה יהיה להישאר אדישים מול הקדושה המיוחדת העוטפת את המקום כולו. צלם מקצועי יוכל לכוון אתכם אל כל הפינות היפות ביותר ולצלם תמונות אישיות מרהיבות לכל אחד מבני המשפחה. ישנם הבדלים משמעותיים בין צילום בת מצווה או בר מצווה חובבני לבי צילום מקצועי, ההבדלים באים לידי ביטוי בתוצאות.

הכנות לקראת הצילומים

צילום בר מצווה בכותל המתבצע על ידי צלם מקצועי מסיר מכם את רוב הדאגות, הצלם מביא עמו את ציוד הצילום הדרוש ויודע כיצד להרכיב את התמונה ולנצל לטובתו את האור הטבעי באזור, התוצאות הסופיות מרהיבות. חשוב לציין כי גם צילום בת מצווה ניתן לקיים בכותל המערבי או בעיר העתיקה. נופי ירושלים והכותל המערבי משמשים לצרכי צילום אירועים מזה שנים רבות. הבחירה בכותל המערבי מבטיחה מזכרת יפה לכל החיים.

לקראת צילום בר מצווה נמליץ על ההכנות הבאות, הקפידו להכין את הילדים בהתאם בכדי למנוע רגזנות מצדם או חוסר שיתוף פעולה. הצלמים ממליצים להורים על ההכנות הבאות:

א.      צילום בת מצווה או צילום בר מצווה בכותל הם חוויה חיובית, כדאי לעטוף את היום כולו בפעילויות מהנות לכל מהשפחה ולהפוך אותו ליום של בילוי משפחתי. כאשר הילדים נהנים החיוכים שלהם יפים מתמיד.

ב.      הצטיידו מראש באלמנטים כמו תלית או כיפה אותם תרצו לשלב בתמונה.

ג.       ילדים נוטים להתלכלך, לעתים כדאי להלביש את הילדים בבגדים המהודרים רק לקראת הצילומים, בשאר היום אפשרו להם ללבוש בגדים נוחים.

ד.      לקראת כל צילום בת מצווה או בר מצווה יש לדאוג לשנת לילה טובה של הצעירים, עייפות היא מתכון בטוח לרגזנות וחוסר שיתוף פעולה.

ה.      הקפידו לאפשר לילדים לאכול ארוחה טובה, לשתות הרבה מים וליהנות!

בכל צילום בר מצווה בכותל יש מקום גם לבקשות אישיות של חתן השמחה, אפשרו לו להביע את דעתו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה