שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2149
מאמרים: 6995
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 
כרטיס ביקור דיגיטלי מדמה כרטיס ביקור "רגיל" אך עם יתרונות שיש לעולם הטכנולוגיה להציע כמובן. כרטיס דיגיטלי  מתקדם במרבית המקרים מכרטיס רגיל וכלל הרבה יותר מידע ודרכי התקשרות עבור בעלי הכרטיס או מי שמקבלים אותו.  
המשך קריאה
בחיתר חבילות סלולר היא עבודה לא קשה, עם זאת יש כמה נקודות שמומלץ לבדוק לפני הצטרפות לחברות סלולר.
המשך קריאה
במאמר זה אני אוכיח לכם עד כמה האפליקציות שקיימות כיום לכולנו בסמארטפונים ובטבלטים שלנו משפרות את חיינו!
המשך קריאה
השאלה כמה עולה תיקון מסך של סמארטפונים מעסיקה אנשים רבים שצריכים את השירות הזה. מומלץ להשתמש באתרי דירוג מחירים המוכרים כדי לקבל מושג על טווח מחירים מקובל לפני פנייה למעבדות סלולר. חשוב להבין שיש הבדל מחירים שנובע מכמה גורמים עיקריים בניהם: יצרן, דגם, עלות חלפים, זמן התיקון וכו.
המשך קריאה
בימינו,לכל מקום אנחנו לוקחים איתנו את הסמארטפון שלנו.אפשר להשתמש בסמארטפון גם לצורכי לימוד,                 במאמר זה אני אסקר 3 אפליקציות מגניבות  ומומלצות ללימוד שפות. האפליקציות שאותה נסקר היום הם: 1.Vocabulary trainer 2.Duolingo 3.Rosetta stone ממליץ לכם לקרוא את המאמר ומקווה שתהנו מ-3 האפליקציות המגניבות האלה ושהשפה שלכם תשתפר.    
המשך קריאה
תיקון מסך אייפון הוא אחד התיקונים הנפוצים ביותר שיש. למה? אנחנו לוקחים את הסמארטפון שלנו לכל מקום ומשתמשים בו כל כך הרבה שסביר מאוד שהוא ייפול לנו מהידיים מתישהו. אנשים רבים קונים מגן מסך מגן אייפון כדי לשמור על האייפון שלהם מפני פגיעות ונפילות ואלה שלא עושים זאת, חושפים את המכשיר שלהם לתקלות שבר. תיקון מסך משתנה בין הדגמים השונים אך מדובר בפעולה שדורשת מיומנות ומקצוענות לביצוע בצורה מושלמת. למה זה חשוב? מאחר ותיקון לא מקצועי עלול לעלות לכם כסף רב יותר ולעיתים זה מגיע למצב שלא שווה לתקן את המכשיר וכבר עדיף לקנות חדש.  כך תימנעו ממפח הנפש....
המשך קריאה
במאמר זה ננסה להמליץ לכם על דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר אנו צריכים תיקון אייפון. רוב האנשים לא בודקים ולא מבררים מספיק טרם פנייתם למעבדה ואלה יילכו למעבדה הקרובה אליהם ביותר- אך זאת לאו דווקא הטובה ביותר. מעבר לבדיקת ההסמכה והרישיון של המקום לביצוע תיקונים שונים של סמארטפונים. כמו כן תמיד חשוב לוודא את נושא האחריות והגיבוי שהמעבדה מציעה עבור ותוך כדי תיקון המכשיר. זה הופך לחשוב ביותר עקב ריבוי התוכנות והעדכונים במכשירים וכן החשש שהמכשיר יתאפס או יימחק לו הזיכרון.
המשך קריאה
מעבדת האייפון והסלולר כבשו בשנים האחרונות את ישראל. יותר ויותר אנשים פנו לתחום בשל הביקוש הענק שנוצר עם התרחבות השימוש במכשירים הסלולריים והסמארטפונים מהסוגים השונים. אך לא כל מעבדה היא מעבדה מוסמכת לטפל בכל מכשיר. לא כל מעבדה יודעת ומכירה את הליקויים ומנוסה בתיקון שלהם. במאמר קצר זה ננסה לתת הכוונה בבחירת המקום הנכון לתיקון הסמארטפון שלנו. ולמה זה חשוב ?  מכשיר סלולרי יכול להגיע היום גם למחיר של 5000 שקל.  ללא ספק מדובר בסכום אדיר וכדאי ואף רצוי שמי שמקבל את משימת התיקון שלו ידע בדיוק מה הוא עושה וכן ייתן מחיר ואחריות ראויים.
המשך קריאה
אם יש משהו שאנחנו תלויים בו בחיי היום יום ואי אפשר בכלל לדמיין את חיינו בלעדיו, זה הטלפון הנייד שלנו. מה שבעבר היה רק מכשיר שבעזרתו ניתן היה לקבל ולהוציא שיחות הפך להיות כלי העבודה של לא מעט אנשים, כך שברור מדוע אנו רואים הרבה מעבדות לתיקון סלולר
המשך קריאה
אנשים רבים בעלי טלפונים מבוססים אנדרואיד מורידים משחקים דרך החנות ולא מבינים על הנזק הגדול שנגרם להם. יש פתרונות טובים יותר שכדאי לקחת בחשבון.
המשך קריאה
1-10 מתוך 17 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה