שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

חבילות סלולר


שיווק נכון
 
 

שוק הסלולר בישראל מורכב מ5 חברות סלולר גדולות וותיקות אשר למעשה משכירות את התשתית הסלולרית לחברות סלולר הקטנות החדשות שנקראות גם מפעילות וירטואליות. כל זה על מנת שיהיה כמה שיותר תחרות והצרכן סלולר יהנה ממחיר חבילות סלולר יותר נמוכות, לפחות יחסית לרמות מחיר שהיו בעבר עד לפני הרפורמה של משרד התקשורת. חבילות סלולר מתאפיינות בכמה מרכיבים עיקריים כמו נפח גלישה, יעדים לחו"ל, שירות ותמיכה ועוד. שינוי באופי המרכיבים משפיעה כמובן גם על מחיר החבילה.

 

כמות השיחות וכמות ההודעות כמעט ללא הגבלה ברוב החבילות סלולר המוצעות היום. אך נפח הגלישה כן מוגבל ויש צורך להוסיף תשלום על מנת לקבל יותר נפח גלישה. בחינה של הצרכים האישיים יכולה אולי להביא לחיסכון במחיר החבילה הסלולרית. יש משתמשים שלא גולשים הרבה כמו אנשים מבוגרים ואין צורך לשלם על שירות שלא נצרך. באותו אופן כמות היעדים לחו"ל. לא מעט ישראלים לא מבצעים שיחות לחו"ל, במקרה זה בהחלט אפשר למצוא חבילה סלולרית שלא תכלול שיחות לחו"ל ואז גם היא תהיה יותר זולה במחיר שלה. כמו כן כל הקשור לנושא השירות והתמיכה. הרבה מחברות הסלולר היום מאפשרות לקבל את שירותי התמיכה והשירות באמצעות ערוצים ישירים כמו: ניהול צ'אט באינטרנט עם נציג שירות או תמיכה, שליחת אימייל, ביצוע הוראות שלב אחר שלב ממדריכים לפתרון בעיות נפוצות אשר נמצאים באתר החברה הסלולרית. התקופה של חבילות סלולר, כאן הכוונה לכמה זמן נשמר לכם המחיר שקיבלתם עבור החבילה. היום ניתן להשיג מנוי שבו המחיר נשמר לתקופה של 24 חודשים. אם לדעתכם קיבלתם מחיר טוב אז אופציית השמירה תשלים את העסקה לכדאית.

 

בעת בחירת חבילות סלולר מומלץ לבצע סקר שוק בסיסי ולבחור חבילת סלולר בהתאם לצרכים האמיתיים שלכם וכך למקסם את החיסכון בהוצאות על מנוי סלולרי.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה