שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

טכנולוגיית VOIP מתקדמת


roy vaknin

roy vaknin

 
 

האינטרנט הפך להיות חלק מרכזי בתקשורת שבין אנשים, כולנו מחוברים מכל מקום אל רשת האינטרנט באמצעות הטלפונים הסלולריים שלנו, אך האינטרנט לא רק מספק לנו מידע באמצעות אתרים, אלא גם ניתן ליהנות משירותים שונים המבוססים על תשתית אינטרנטית, כמו הודעות ושיחות המועברות באמצעות האינטרנט – מבלי שנצטרך לשלם על כך. אפליקציית מגיק גק המאפשרת שיחות חינם אל יעדים בארצות הברית וקנדה מושתתת על טכנולוגיית VOIPמתקדמת, ואתם, יכולים להתחיל ליהנות ממנה כבר היום, מבלי שתצטרכו לשלם דבר.

 

 

מה זה VOIP?

VOIPהוא למעשה טלפון המחובר אל תשתית האינטרנט – כלומר, כל מכשיר טלפון מתקדם של היום, הוא VOIP, כאשר השיחה יכולה להתנהל על גבי האינטרנט מנקודה אחת אל נקודה אחרת. ה VOIPמאפשר לנו לבצע סוגים שונים של שיחות או העברת מסרים, בין אם ממחשב אחד למחשב שני באמצעות תוכנה, בין אם מטלפון חכם לטלפון רגיל ובין אם מטלפון חכם לטלפון חכם. מאחר והיום, לכל אחד מאיתנו יש מכשיר טלפון חכם, למה לא להתחיל ליהנות משיחות ללא תשלום? ה VOIPמאפשר לנו לחסוך את מאות השקלים שאנחנו משלמים למפעיל הסלולרי שלנו, והיום, בזכות אפליקיית מג'יק ג'ק אפשר להתחיל ולנצל את ה VOIPלטובת שיחות בינלאומיות חינם אל יעדים בארצות הברית וקנדה.

 

איך זה עובד?

על מנת להתחיל לשוחח שיחות בינלאומיות מבלי לשלם על כך, יש להתקין את אפליקציית המג'יק ג'ק במכשיר הטלפון בו אתם משתמשים. ברגע שתרצו לבצע שיחה, יש להפעיל את האפליקציה, הבקשה עוברת אל שרת החברה ואתם מקבלים מספר זמני באמצעותו אתם יכולים להתחיל לחייג לכל מקום בארצות הברית או קנדה, מבלי לשלם על כך.

 

ה VOIPהמתקדם של מג'יק ג'ק

לאפליקציית מגיק גק מספר יתרונות המבדילים אותה מאפליקציות אחרות, וזאת בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שפותחה במיוחד בעבור שיחות באיכות גבוהה. הקול עובר דחיסת שמע איכותית ומסגרת שליחת המידה מאפשרת לכם ליהנות משיחה רציפה, ללא הפרעה, ללא איחורים, ובצורה נוחה וקלה במיוחד.

 

 

יש לכם טלפון סלולרי חכם, למה לא להתחיל לנצל את כל האפשרויות הטמונות בו? טכנולוגיית VOIPמתקדמת של אפליקציית מג'יק ג'ק מאפשרת לנו ליהנות משיחות בינלאומיות לארצות הברית וקנדה מבלי שנצטרך לשלם על כך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה