שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

כל האמת על חלקי הסלולר שמתקינים במכשיר האייפון שלכם


yohai yehe

טכנאי סלולר ומנהל בחטיבת התיקונים לאייפונים במעבדת Fixmart

 
 

בעולם הסלולרי של היום קיימות מעל אלף חנויות סלולריות, אפשר לומר שרובן לא מתחשבות באיכות החלקים ומקורם לכן נמצא חלקים לא מקוריים בשפע ובמחיר נמוך, הסיבות לכך והעיקריות שבהן הן חיסכון עצום של מחצית ממחיר החלק המקורי וגם חוסר ידע וניסיון מהיכן להשיג חלקי חילוף מקוריים.

המטרה הברורה של חלקי החילוף המקוריים היא למנוע תקלות חוזורות, היום המשתמשים הבינו כי לאיכות החלק יש השפעה ישירה על טיב התיקון להבטיח את הצלחת התיקון.

כמו בכל מקצוע ידע הכרחי נרכש רק עם ניסיון, עליית תחום המעבדות שנוסק במהרה הכניס לתחום המון בעלי מקצוע ללא ניסיון בהשגת חלקים מקוריים במיוחד למכשירי אפל.

חשוב להבין כשמדובר בטכנאות סלולר התחום די אפור, לא כל הטכנאים באמת יודעים כיצד לחקור תקלה או למדו במוסד מוכר בעל הסמכות והפירצה הזו מותירה לכל אחד לגשת ולטפל במכשיר סלולרי.

האם קיימים בכלל חלקים מקוריים?

פעמים רבות ניתן לשמוע את הטענה אין חלקים מקוריים לאייפון, הרי ברור שיש טלפונים חדשים שבהם מותקנים חלקים מקוריים אז הם מגיעים ממקום כלשהו.

לא יתכן שאין חלקים מקוריים, נכון אפל לא מוכרת חלקים אך מעבדה רצינית שדוגלת במקצועיות תדאג להשיג חלקים מקוריים ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר לאייפון.

איפה ניתן להשיג חלקים מקוריים לאייפונים?

בעיקרון בישראל אין להשיג חלקים מקוריים אצל ספקים מקומיים והסיבה פשוטה.

ספקי חלקי החילוף מעוניינים להגדיל את המכירות ולכן הם מייביאים סחורה חלופית שמחירה נמוך בהרבה מהחלקים המקוריים בכדי להגדיל את הסיכויים למכור את החלקים למעבדות בקלות וכך נוצרת תחרות טובה אולם, לא תמיד איכות התיקון עולה בקנה אחד עם שביעות רצון הלקוח.

במידה והספקים ידאגו לייבא חלקים מקוריים מחירו של המסך עבור ספק החלקים יהיה גבוה משמעותית וכל מכירה תסתיים ברווח נמוך, פחות רכישות בשוק שהמעבדות מחפשות למקסם רווחים ע"י חלקים במחיר נמוך.

זו גם אחת הסיבות שלקוחות רבים נפגעים מאיכות התיקון, בכדי להחליף מסך לאייפון לא צריך דוקטורט, לדעת מהיכן להשיג חלקים מקוריים זו משימה שאינה פשוטה לכל מעבדה.

בארץ פועלים מספר מצומצם של מעבדות לתיקון אייפון שבהם ניתן ליהנות מהפריבלגיה של איכות חלקי חילוף מקוריים, רק צריך לחפש אותם היטב.

שימו לב שמציעים לכם מגוון אפשרויות לרמת החלקים, אם הציעו לכם אפשרות אחת סביר להניח שהחלק אינו מקורי, שאלו וודאו שבחשבונית כתובה האחריות ואיכות החלק המוחלף.

תקנו את האייפון בחלקים מקוריים במעבדה אמינה ומקצועית ההבדל ניכר מיד בטווח הקצר והארוך, המסך לא ישבר מהר, הצבעים חדים והבהירות טובה מאד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה