שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 
אם יש משהו שאנחנו תלויים בו בחיי היום יום ואי אפשר בכלל לדמיין את חיינו בלעדיו, זה הטלפון הנייד שלנו. מה שבעבר היה רק מכשיר שבעזרתו ניתן היה לקבל ולהוציא שיחות הפך להיות כלי העבודה של לא מעט אנשים, כך שברור מדוע אנו רואים הרבה מעבדות לתיקון סלולר
המשך קריאה
אנשים רבים בעלי טלפונים מבוססים אנדרואיד מורידים משחקים דרך החנות ולא מבינים על הנזק הגדול שנגרם להם. יש פתרונות טובים יותר שכדאי לקחת בחשבון.
המשך קריאה
האינטרנט הפך להיות חלק מרכזי בתקשורת שבין אנשים, כולנו מחוברים מכל מקום אל רשת האינטרנט באמצעות הטלפונים הסלולריים שלנו, אך האינטרנט לא רק מספק לנו מידע באמצעות אתרים, אלא גם ניתן ליהנות משירותים שונים המבוססים על תשתית אינטרנטית
המשך קריאה
אם אתם מקיימים שיחות לארהב באופן יום יומי, אתם לבטח עושים זאת באחת משתי האופציות המקובלות: באמצעות שיחת טלפון רגילה עליה אתם משלמים מחיר מופחת בגין הצטרפותכם לתכנית שיחות בינלאומיות של אחת מספקיות השיחות הבינלאומיות במדינה, או באמצעות תוכנת אינטרנט המאפשרת לכם יצירת קשר ממחשב למחשב בחינם, בכל עת ולכל יעד. 
המשך קריאה
  ב27 ליוני 2007 הוצג לראשנה מכשיר האייפון הראשון של חברת אפל. מאותו רגע השתנה הקונספט והתפיסה בעולם לגבי איך מכשיר סלולרי צריך להראות. אחרי האייפון נוספו מכשירים חכמים נוספים לשוק הסלולר והם בעליי מסך מגע. כל המכשירים האלו התאפיינו בהמון פיצ'רים מגניבים וחדשים שנועדו להקלה על חיינו, אבל עם חיסרון אחד גדול ובולט, שבירות גבוהה מאוד, ועלות תיקון יקרה. עובדה שגרמה לשוק חדש לגמרי לצוץ ולהתפתח, שוק אביזרי המיגון לסלולר. בזמן שבעולם ניתן למצוא אביזרים אלו במגוון מחירים במיוחד, מהיקר ביותר והזול להפליא. בארץ טייקוני הסלולר שולטים על השוק ולא מציעים שום תחרות רלוונטית. במאמר הזה נסקור אלטנרנטיבות זולות ומגוונות שבזערתן נוכל את טייקוני אביזרי הסלולר.  
המשך קריאה
  אייפון זה עסק יקר. מאוד יקר. בארץ הוא יעלה לכם בסביבות החמשת אלפים שקלים. אז אם אתם בכל זאת מתעקשים לקנות את הצעצוע הלא זול הזה כדאי שתשקלו לרכוש אותו בחו"ל. נכון, ייתכן כי תצטרכו לשלם מס בכניסה לארץ אבל בינינו מי עושה את זה, וגם אם כם תחליטו להיות אזרחים שומרי חוק הרי שהמחיר שתשלממו עדיין לא יגיע כנראה למחיר אייפון בארץ.
המשך קריאה
התשובה היא פשוטה וטריוויאלית - הקטע של הזמן הוא לא הדבר המרכזי, אלא הנקודה המרכזית היא מה שהוא מקרין - יוקרה וסטייל ומעבר לזה הוא פשוט תכשיט.
המשך קריאה
אולם בדומה לדברים רבים בחיים- שאין יתרון בלי חסרון, לצער כולם כך גם עם הסמארטפונים והטאבלטים. אין עוררין שהם שימושיים להפליא , אבל אסור לשכוח שברוב המקרים רכישתם ותחזוקם מסתכמים בהוצאה כספית דיי גדולה.
המשך קריאה
פיתוח אפליקציות הוא ללא ספק הדבר הבא בתחום הטכנולוגי – אבל האם הוא מתאים לכל אחד? מאמר זה ממפה את סוגי העסקים, השירותים או המוצרים אשר יניבו תועלת מפיתוח אפליקציה
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-19 מתוך 19

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה