שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

כמה עולה תיקון מסך


שני
 
 
כמה עולה תיקון מסך ?

מכשיר הסמארטפון שלנו הוא אחד מהמכשירים הכי חשובים בחיים שלנו. כאשר המכשיר שלנו מתקלקל אנחנו רוצים לתקן אותו כמה שיותר מהר. יש הרבה מאוד תקלות שיכולות לקרות למכשירי פלאפון חכמים. אחת התקלות הנפוצות ביותר היא תקלה בה המסך של המכשיר שלנו נשבר, לא מגיב או נסדק או פשוט מפסיק לעבוד לאחר שהוא נפל או בא במגע עם מים. השאלה כמה עולה לתקן מסך לסמארטפונים תלויה בסוג המכשיר ובסוג התקלה שיש בו. המחיר של התיקון תלוי גם בחבילה שיש לנו לפלאפון והאם יש לנו ביטוח עליו או לא.

כמה עולה תיקון מסך לסמארטפונים – האם שווה לבטח את מכשיר הפלאפון החכם שלנו?

השאלה כמה עולה תיקון מסך לסמאטרפונים הופכת להיות הרבה יותר זולה כאשר יש לנו ביטוח למכשיר. כאשר יש לנו ביטוח למכשיר הפלאפון החכם שלנו קל לנו יותר לתקן אותו. תיקון המכשיר יכול להיות הרבה יותר זול באופן משמעותי כאשר יש לנו ביטוח מסודר. אולם, לא כל ביטוח אכן משתלם ושווה בטווח הרחוק. ישנם ביטוחים שההשתתפות העצמית היא גדולה יחסית ולכן ניתן לומר בוודאות שלא כל ביטוח שווה לעשות. אם אתם אנשים שיודעים לשמור על הסמארטפון לא מומלץ לעשות ביטוח, אם יוצא לכם לתקן את המכשיר הסלולארי שלכם פעמים רבות יחסית- שווה לשקול ביטוח שההשתתפות העצמית לא קיימת/ נמוכה. עלות התיקון תלויה בין השאר בסוג התיקון שנדרש. פעמים רבות בשביל לתקן את המסך של המכשיר שלנו אנחנו צריכים להחליף אותו למסך חדש, כך למשל עבור החלפת מסך לגלקסי במקרה שאכן הבעיה ב. במקרים אחרים התיקון של המסך לא קשור למסך עצמו אלא לתכנות של המכשיר ושל הפונקציות שלו.

כמה עולה תיקון מסך לסמארטפונים – כמה נצטרך לשלם על תיקון או החלפת מסך למכשיר שלנו?

כמה עולה תיקון מסך לסמארטפונים? אם אנחנו רוצים לתקן או להחליף את המסך לסמארטפון שלנו נצטרך לשלם בדרך כלל כמה מאות שקלים בודדים, כל למשל עבור תיקון מסך לאייפון 4. יש רשתות או מעבדות שמציעות לנו מחירים משתלמים במיוחד שנעים בין 100 ל-250 ₪ בשביל תיקון המסך שלנו או החלפה שלו למסך חדש. מחירים זולים אלו הם מחירים שמוצעים בדרך כלל למי שיש לו ביטוח. מי מאתנו שאין לו ביטוח למכשיר הפלאפון החכם שלו ויש לו למשל אייפון יצטרך לשלם אפילו סכום גדול כמו 600 ₪ או יותר. תיקון מסך בגלקסי נע בסביבות 400 ש"ח. תיקון מסך נקסוס למשל סביב 300 ש"ח. עבור תיקון אייפון 6 תשלמו לכל הפחות 460 ש"ח.

כמה עולה תיקון מסך לסמארטפונים – מה תיקון מסך הפלאפון שלנו כולל?

כמה עולה תיקון מסך לסמארטפונים? כאשר אנחנו מתקנים את המסך של המכשיר שלנו יכול להיות לנו קל יותר לעבוד אתו. חשוב להבין שהמסכים של הפלאפונים החכמים בנויים ממספר שכבות של זכוכית. השכבה העליונה ביותר של הזכוכית היא שכבת מגן. פעמים רבות כאשר הפלאפון שלנו נשבר אבל ממשיך לעבוד – צריך להחליף בו רק את השכבה העליונה של המסך. בפעמים אחרות אנחנו צריכים להחליף גם את המסגרת של המסך שלנו וכן גם את מסך המגע עצמו. עלות החלפה זו היא יקרה יותר והיא יכולה גם לקחת יותר זמן. לפני שאנחנו מחליפים את המסך של הפלאפון שלנו כדאי לנו לברר כמה זמן זה ייקח והאם נוכל בזמן התיקון לקבל פלאפון חלופי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה