שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

כרטיס ביקור דיגיטלי - מהפכה סלולרית לעסקים


אלי גולד

כתיבת תוכן - אלי גולד

 
 

עצמאיים ובעלי עסקים קטנים מחפשים כל דרך אפשרית כדי לחסוך בהוצאות ולשפר את עקומת ההכנסות. בדיוק עבור קהל יעד זה נוצרו לא מעט כלי עזר עסקיים כאשר אחד החדשים שבהם, כזה אשר "תפור" בדיוק עבורם, הוא חידוש טכנולוגי לכלי עזר עסקי ותיק ובסיסי – כרטיס הביקור שעבר שדרוג וכעת מדובר על כרטיס ביקור דיגיטלי.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי מדמה כרטיס ביקור "רגיל" אך עם יתרונות שיש לעולם הטכנולוגיה להציע כמובן. כרטיס דיגיטלי מתקדם במרבית המקרים כולל:

שם ומשפחה של בעל הכרטיס
תפקיד מקצועי של בעל הכרטיס
מספר סלולר
מספר טלפון במשרד
קישור לאתר האינטרנט העסקי
קישור לדף העסקי בפייסבוק
קישורים נוספים במידת הצורך
פרטים אודות העסק ו\או בעל הכרטיס עצמו
לוגו של בית העסק ו\או תמונה של בעל הכרטיס עצמו
סרטונים, גלריות ועוד אפשרויות שניתן להוסיף כמובן.

כל המידע הזה מצוי בכרטיס הדיגיטלי בעיצוב גרפי מתאים וצבעים תואמים ללוגו בית העסק וכמובן בתוספת של לחצנים המאפשרים משלוח והעברה קלה של הכרטיס לכל מי שחפץ בכף.

מהו השינוי שיצרו כרטיסי ביקור דיגיטליים?

כרטיסי ביקור הם כאמור כלי עזר רב חשיבות עבור כל עצמאי או בעל עסק קטן, שכן באמצעות כרטיס ביקור ניתן להעביר את פרטי ההתקשרות עמכם ישירות או עם בית העסק \ המשרד שלכם במטרה שייצרו קשר עתידי.

במשך שנים כרטיסי ביקור היו נאגרים ומאוחסנים בקרבת הטלפון שבמשרד, כך שבשעת צורך ניתן יהיה ליצור קשר עם לקוח, ספק או שותף עסקי כלשהו שמסר את הכרטיס שלו.

כיום, בעידן מכשירי המובייל בכלל ומכשירי הסמארטפון בפרט, יצירת קשר היא פעולה אוטומטית ומהירה עבור רבים ושמירת מספרי הטלפון היא בתוך המכשיר עצמו. סביר כי כרטיסי ביקור פחות נשמרים לשעת צורך ביחס לעבר ובמרבית המקרים, אם הם באמת חשובים למי שמקבל אותם, הוא יקליד את הפרטים לתוך מכשיר המובייל שברשותו וכך ישמור את הפרטים לעתיד.

כרטיס ביקור דיגיטליחוסך את הצורך בכך ומעבר לזה הוא גם מספק מידע שימושי ורב ערך למקבל הכרטיס ובעקיפין גם למוסר הכרטיס עצמו. שליחה של כרטיס דיגיטלי ללקוח, ספק או שותף עסקי היא קלה ופשוטה ומאפשרת שמירה של הכרטיס ישירות למכשיר הסלולר של מקבל הכרטיס.

כיצד עושים בכרטיס דיגיטלי שימוש?

כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן לשלוח לכל מי שרוצה בכך על ידי לחצנים המאפשרים שליחת פרטי הכרטיס באמצעות מיסרון SMS, מייל GMAILאו תוכנת מסרים דוגמת WHATSAPPהפופולארית. בדרך זו הכרטיס עובר אל המקבל ישירות למכשיר הסלולר שלו והוא כעת יכול לשמור אותו גם על מסך הבית של המכשיר שברשותו לשימוש עתידי קל ונח.

אין כל ספק כי מדובר במהפכה של ממש בעולם העסקים הקטנים ועבור עצמאיים רבים, בעיקר כלאו העוסקים בשיווק ומכירות מדובר בכלי שימושי ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה