שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

משחקים לאנדרואיד


רותםשמואלי

רותם שמואלי

 
 

אין ספק שאנדרואיד נהנים ממאגר עצום של משחקים, כנראה גם יותר מהאייפון. אבל משחקים לאנדרואיד יכולים להזיק לטלפון שלכם באותה מידה שהם גורמים לכם הנאה גדולה. אז נכון שהם מאוד מהנים כשאתם נוסעים באוטובוס בנסיעות ארוכות או כשאתם מחכים בתור למשהו והשימוש בהם עדיף מאשר בהייה בקיר, אבל מה שאתם לא יודעים זה שהורדה של משחק לאנדרואיד ישירות לטלפון שלכם עלולה להזיק לכם לטלפון בטווח הארוך.

מערכת ההפעלה של האנדרואיד היא מערכת הפעלה מוצלחת מאוד, ויש שיגידו שהיא מערכת ההפעלה הטובה ביותר מבין כל מערכות ההפעלה המתחרות אך יש לה חיסרון מאוד גדול, היא נשחקת עם הזמן. אתם מורידים משחקים מ-Google Play, מנסים אותם, נהנים ואז מסירים אותם כשנמאס לכם מהם. אם אתם לא מסירים אותם אז זה גרוע לא פחות כי אתם מעמיסים על הטלפון שלכם. בין כה ובין כה, תהיה העמסה על הטלפון, בהסרה של המשחקים המערכת לא מוחקת לגמרי את כל הקבצים והם נשארים בצורה מוסתרת בקבצים ש'מאחורי הקלעים', בצורה כזאת הטלפון שלכם מתמלא בזבל והתוצאות יופיעו לכם בהסתכלות לטווח הרחוק. עם הזמן הטלפון שלכם ייעשה יותר איטי ואתם תשימו לב שיש לכם פחות מקום פנוי מפעם גם אם הסרתם כל מה שהתמלא בעבר. לעתים אפילו הורדתם משחק שגם אם הייתה לו מטרה טובה, הוא היה מלווה בוירוס שעלול להזיק לכם בצורה בלתי הפיכה לטלפון.

בשביל להימנע מבעיות כאלו עדיף לשחק במשחקים לאנדרואיד אונליין דרך אתר מובוקס, אתם לא צריכים להוריד כלל וכלל את המשחקים שבאתר ופשוט לוחצים עליהם ונהנים ללא סיכון, עומס או כל חיסרון אחר. המלאי הגדול של המשחקים באתר יקל עליכם במציאת המשחקים המועדפים עליכם, ותוכלו לנווט באמצעות התפריט בשלל קטגוריות החל מקטגוריות ספורט ומירוצים ועד קטגוריות חשיבה ופאזלים דרך הרפתקאות, אקשן וקטגוריות נוספות. שימוש באתר באופן יום-יומי יהיה עדיף בהרבה מאשר בהורדת כל אחד ממאות המשחקים שבאתר דרך החנות, ואם אתם רוצים לפתוח את האתר בקלות אפשר להוסיף קיצור דרך שלו הישר מדף הבית שלכם בטלפון אל תוך הדפדפן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה