שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

שיחות לארהב, כל הדרכים לעשות את זה בזול


roy vaknin

roy vaknin

 
 

אם אתם מקיימים שיחות לארהב באופן יום יומי, אתם לבטח עושים זאת באחת משתי האופציות המקובלות: באמצעות שיחת טלפון רגילה עליה אתם משלמים מחיר מופחת בגין הצטרפותכם לתכנית שיחות בינלאומיות של אחת מספקיות השיחות הבינלאומיות במדינה, או באמצעות תוכנת אינטרנט המאפשרת לכם יצירת קשר ממחשב למחשב בחינם, בכל עת ולכל יעד. ובכן, לכל אחת מן האפשרויות יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, ולא לכל אחד מתאימה כל אפשרות.

שיחות אינטרנט בחינם

שיחות אינטרנט באמצעות תוכנות תקשורת אינטרנט ייעודיות הן כמובן האופציה הזולה ביותר, למעשה חינמית לחלוטין. יחד עם זאת, שיחות אלה סובלות ממספר חסרונות, ובראשם הצורך של כל בשיחה להתקין את התוכנה, הצורך של כל צד בשיחה להשאיר את התוכנה פתוחה לאורך כל היום על מנת להיות זמין, והצורך של כל צד בשיחה להכיר את הצד השני, ולהכניס אותו לרשימת אנשי הקשר שלו. שיחות מזדמנות או בלתי צפויות אינן יכולות להתקיים באמצעות תוכנות אלה, וזאת הסיבה המרכזית שבגינה תוכנות אלה לא הצליחו להחליף את האופן בו אנו מקיימים שיחות טלפון בינלאומיות.

שיחות טלפון בעלות מופחתת

שיחות טלפון רגילות בעלות מופחתת היא האפשרות הטובה ביותר לניהול שיחות טלפון רגילות, מזדמנות ועם זמינות מלאה, אך גם אם העלות היא מופחתת לכל דקת שיחה, כאשר אנחנו מקיימים שיחות בינלאומיות בהיקף גבוה, העלויות הנמוכות האלה מצטברות יותר ויותר, ובסופו של דבר הופכות להיות רכיב התקשורת היקר ביותר, עליו שילמנו את סכומי הכסף הגבוהים ביותר במהלך החודש.

שיחות טלפון בחינם

בסופו של דבר, האופציה הטובה ביותר לניהול שיחות לארהב, היא טכנולוגיה שתאפשר לנו להשתמש ברשת האינטרנט, אך תעניק לנו את הזמינות המלאה אליה אנחנו רגילים משיחות טלפון רגילות, ללא צורך בתוכנה, רישום אנשי קשר וכדומה. בשבועות האחרונים, עושה אפליקציה חדשה בשם magic jackאת צעדיה הראשונים אל תוך השוק של שיחות בינלאומיות, כשהיא נושאת איתה הבטחה לספק לנו בדיוק את הערך הזה. האפליקציה מאפשרת לנו ליזום שיחות טלפון בינלאומיות בחינם לחלוטין, לכל טלפון בעולם, גם אם לא מותקנת עליו כלל האפליקציה, ובאמצעות חיוג רגיל של מספר הטלפון המיועד. גרסת הבסיס של האפליקציה מאפשרת שיחות לארהב וקנדה בחינם, ושדרוג האפליקציה מרחיבה את היעדים האפשריים בכל רחבי העולם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה