שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

שעוני מותג - כי לא חייב לדעת את השעה דרך הטלפון


avixax
 
 
סליחה מה השעה? לרוב האוכלוסיה שעון יד נחשב הרבה מעבר לאביזר שמראה את השעה. הרי כעת, בתקופה של הסמארטפונים , אין לו צורך של ממש, א"כ מדוע בעצם אנשים עדיין עונדים שעוני יד? ובנוסף לזה מדוע הם מבזבזים עליהם סכומי עתק? (שעון יד יוקרתי יכול לעלות מאות שקלים).

התשובה היא פשוטה וטריוויאלית - הקטע של הזמן הוא לא הדבר המרכזי, אלא הנקודה המרכזית היא מה שהוא מקרין - יוקרה וסטייל ומעבר לזה הוא פשוט תכשיט.

בדומה לדברים אחרים בחיים, מה שנראה טוב ומחזיק מעמד הוא לכל הדעות יקר. לכן חשוב לי לעזור ולהסביר לכל האוכלוסיה ובעיקר לנשים, שלא צריכים להרוויח כמו מנכ"ל חשוב בשביל להנות משעון של סאב וכמובן גם לא חייבים למשכן את האוטו כאשר אנו מעוניינים לפנק את האישה עם שעון חדש.

שעון Tissot

כשם שמוסבר לעיל, אנו לא מוכרחים להשקיע כסף רב על שעון יוקרתי, בימינו אפשר למצוא את רוב המותגים המובילים בסכומים שפויים יותר, ממה שיש במרבית החנויות. הכיצד? זה פשוט, מעבר לעריכת סקר מעמיק ומקיף בחנויות רגילות מומלץ לבדוק גם את מחיר השעון שרציתם בכמה חנויות וירטואליות, אני בטוח שמחירו יהיה זול בצורה משמעותית.

תחשבו על זה ככה, חנויות וירטואליות רוכשות את השעונים מאותם היבואנים ומוכרות אותם במחיר אטרקטיבי יותר מפני שהוצאותיהן קטנות הרבה יותר. אין הוצאות נלוות כמו חשמל ודמי שכירות ולכן הלקוח יכול להנות ממחיר אטרקטיבי על שעון ממותג ויוקרתי.

בכל מקרה שרוכשים שעון גם כשמדובר באחד ממותג ויוקרתי של פיאז'ה או סאב או שעון זול יותר של מותג לא מוכר, חשוב מאוד לוודא שאתם קונים אכן שעון מקורי ולא זיוף ומעבר לזה, שהשעון הגיע באריזה סגורה ומקורית, שקיבלתם את המס"ד ואת ספח האחריות.

פרטים אלו מהותיים במצב של רכישה בחנות וירטואלית וגם בדוכן או חנות. כדאי לזכור שיש מספר חנויות שמציעות מגוון הטבות כמו לדוגמא שירות משלוח עד הבית, חריטה של השם וכו' שיכולים להוות לחלק מהאנשים שיקול מרכזי ברכישה. אם אתם צריכים שעונים, טיפים ועלויות - הקליקו כאן בעזרתו תמצאו פרטים, מחירים וטיפים ממיטב נותני השירות בתחום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה