שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> עולם הסלולר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עולם הסלולר
 

תיקון מסך אייפון


שני
 
 

תיקון מסך אייפון

אוי ואבוי! נשבר המסך!

אחד החלקים הכי רגישים במכשיר האייפון הוא המסך. הוא עשוי זכוכית ונמצא בחזית המכשיר בצורה מאד חשופה. לא מעט מקרים של נפילות או חבלות מסתיימים בשבירת מסך האייפון. מה עושים במקרה כזה? איפה מבצעים תיקון מסך אייפון מהיר ומקצועי?

 

מצוי בהחלט

ראשית כל נרגיע ונאמר כי פגיעה או נזק למסך האייפון היא תופעה מקובלת ומצויה. המסך עצמו עשוי זכוכית רגישה, וכל מכה או נפילה מסתיימת בשבירה. על פי הסקרים נמצא כי פעם בשנה יצטרך בעל האייפון לעשות תיקון מסך אייפון וזה עדיין בגדר הנורמה. כך שכל נקיפות המצפון או האשמה יכולים לרדת מן השולחן.

מצד שני, כאשר זקוקים לבצע תיקון מסך אייפון חשוב מאד לדעת איפה בדיוק לעשות את זה. המסך הינו רגיש, ומהווה פריט חשוב במכשיר, צריך לדאוג למוצר מעולה כדי להמשך להנות ממנו לאורך ימים.

 

תיקון מסך אייפון

התהליך הנו פשוט ומוכר: ניגשים אל מעבדת אייפון ומבקשים לעשות תיקון מסך אייפון. למעשה לא תוכלו לתקן את הזכוכית אלא להחליף את המסך בחדש.

למרות שהענין נשמע פשטני, אנשים מתחילים להסתבך בענין הזה. איזה מסך לקנות? איך נדע שהמסך אכן טוב לנו? לאיזה מעבדה כדאי לפנות? מה ההבדל ביניהם? ואיך נקבע המחיר?

 

הבדלים מהותיים

ישנם הבדלים חשובים במהלך ביצוע תיקון מסך אייפון, משום שזה קשור לסוג האייפון ולרמת הפגיעה.

אם מסך האייפון נפגע רק בחלקו החיצוני, כלומר שהמכשיר פועל כשורה ואפילו רואים תצוגה על המסך, כלומר רק הזכוכית החיצונית נשברה, אפשר לתקן את זה בצורה מאד פשוטה. זה במקרה שהאייפון הוא מסוג ישן כמו אייפון 3.

שימו לב: ברוב המקרים כאשר מדובר באייפון 4 ומעלה יהיה צורך להחליף את המסך כולו משום שבאייפון זה המסך עשוי משני חלקים מודבקים הרמטית. אי אפשר להפריד בין החלק החיצוני של המסך לחלקו הפנימי, וברגע שהחלק החיצוני נפגע או רק נסדק יש צורך להחליף את המסך כולו. מציאות זו משנה משמעותית את מחיר התיקון, כמובן.

זוהי נורת אזהרה ללקוחות שאין להם מושג באייפון: אם מצאתם מעבדה שמציעה מחיר נמוך להחריד, כדאי לבדוק את הסיבה. יתכן שהטכנאי מתקין לכם מסך שאינו מקורי, והוא פשוט עושה שימוש עם חלקי חילוף זולים.

כדי להיות בטוחים כדאי לגשת למעבדה מוכרת ואמינה,  להקפיד לקבל אחריות מלאה על המסך החדש ועל כל העבודה בכלל.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה