שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> תקשורת -> תקשורת כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
תקשורת כללי
 

ההיסטוריה של מכשיר פקס


איציק דר
 
 

מכשיר פקס אשר מוכר גם בשם פקיסמיליה הינו מכשיר אשר מיועד להעברת העתקי מסמכים ממקום אחד למשנהו וזאת על ידי שימוש בקו הטלפון. כיום, ניתן לבחור בין סוגים רבים ומגוונים של מכשירי פקס הנבדלים אלו מאלו בגודל המכשיר, בפונקציות השונות אותן המכשיר טומן בחובו, במותג אשר עומד מאחורי אותו מכשיר ובמגוון רחב של פרמטרים אחרים.

תחילת דרכו של מכשיר הפקס
למרות שמכשירי הפקס הפכו להיות פופולאריים רק בשנות השמונים של המאה העשרים וזאת גם התקופה שיותר ויותר אנשים ובעיקר בעלי עסקים גילו את הפוטנציאל הרב אשר טמון במכשירים אלו. המכשיר נרשם בתור פטנט כבר בשנות ה-40 של ה-119 – רושם הפטנט היה אלכסנדר ביין – כמובן שבאותה תקופה המכשיר היה רחוק בעיצובו מאותו מכשיר פקס שכולנו מכירים היום.
רק כמאה שנים מאוחר יותר בשנת 1945, קיבל אותו מכשיר פקס את צורתו העכשווית, אך יחד עם זה הוא עוד עבר שינויים רבים לאורך השנים ורוב השינויים ניכרים בשנים האחרונות – השנים בהם התפתחה הטכנולוגיה באופן משמעותי ורשת האינטרנט הפכה להיות מרכז חיינו.

מכשיר הפקס בימנו אנו
כיום, במאה העשרים ואחת, רוב מכשירי fax חדישים מתחברים למחשב ולמדפסת בצורה כזאת או אחרת, מה שמקל באופן משמעותי את משלוח המסמך כמו גם את קבלתו.
חידוש נוסף של ימנו אנו, טמון בעובדה שאנשים אשר רוצים לעשות שימוש בשירותי פקס, אינם זקוקים בהכרח למכשיר הפקס עצמו מכיוון שהם יכולים לעשות זאת דרך תוכנות faxשונות, אשר מאפשרות לשלוח מסמך בקלות ובמהירות.
כך יוצא שכל מי שמעוניין לבצע משלוח מסמכים דרך מכשיר פקס, ימצא כיום מגוון רחב של דרכים לעשות כן וכל שהוא צריך זה רק לבחור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה